КРАЖБА НА АКАУНТИ !! :@

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Преди няколко минути видях някой в акаунта ми : SouL
След 2 минути влизам в другия ми акаунт : last-marsh
и гледам всичко обрано !
ИСКАМ ДА СЕ ПРОВЕРИ КОИ ПОСЛЕДНО Е ВЛИЗАЛ В АКАУНТ SOUL
И ДА БЪДЕ ПОДОБАВАЩО НАКАЗАН !!
изчезнали са ми абсолютно всички предмети от хамардина както и от носачите в акаунта му имаше 3 носача + още един паладин еисърбис който беше гол
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Благодарение на бързата реакция от страна на "Mickie_Mouse" извършителя е хванат и наказан !!!!!
Само предметите трябва остава да бъдат намерени \(
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Когато ме помоли да видя кой ти е влизал в акаунта *Soul IP-то беше 77.78.149.60 ....IP адреса е баннат,акаунтите в които е влизно с този адрес също са заключени до изясняване на случая
(dArklighT, bot_10, bot_2, N0tAll0wed, soul, HeMaM-Mo3bK, bot_1, darklight7, BotLike5, BotLike4, BotLike3, BotLike2, Elle-Muleta, bot_6, bot_5, bot_7, bot_8, bot_9, darklight5, Fu-JoKe)

ПП.:post17888.html#p17888
....
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Ясно е, че никой няма да обърне внимание на "проблема" ми, така че направо изтрийте темата...
drek
Full Member
Full Member

Като гледам са наказали крадеца , какво имаш предвит под (никой няма да обърне внимание на "проблема")
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Имам предвид да си получа предметите обратно !? (fubar)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само да вмъкна нещо с риск да кажете, че е офтопик.
Понеже и аз минах по същата процедура.
Та, подаваш сигнала с нужната информация, виждат ип-та А-У, след което баннват и локват всички ацц-та на заподозрения***, прават се някакви тяхни си проверки и ако се установи, че въпросния е откраднал всичко. Получава Перм банн + лок, тук има вратичка, че ако ти и той сте добри деца, като в приказките и седнете на 1 маса ( скайп, аисикю... дъра бъра) и се разбрете да ви върне нещата съответно си си получаваш нещата, а той като добър самарианен се смиляват и му смекчават вината, един вид като в затвора, ако си самопризнаеш 10 години, ако не - Доживотна.

Мисля, че обясних достатъчно ясно.
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

И аз от каде ще знам, че ако му отключат акаунтите, ще ми върне предметите а няма да ги продаде или да си изтрив геройте в който са ?
... това, че админите не искат да ми ги върнат си е чисто друг въпрос !!!!!! :secret: :mda: