ЗА АДМИНИТЕ от стоименов-атанас

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Stoimenov.a.a
Newbie
Newbie

еисега си нагласях браб да бие бр с пасс бота и си истарвах колана на земята и го взе BM Zmeq и му казах да го даде но тои каза 4е не му пука дали 6те го баннат или нешто такова ако може да ми го варнете или да го накажете
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

имаш ли някакви доказателска screan/video , иначе няма как да се докаже..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Jab4y
Full Member
Full Member

дори и да го докаже

3.2. Предмет на земята е ничий, докато някой не го вземе.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За един колан ли си аз днеска пък продадох на гамбле Jalal hlem 200 ed s Cham в него малко ме е яд . :D
Stoimenov.a.a
Newbie
Newbie

вижте бре мом4ета аз играя за кеф не оби4ам да барам 4ужди работи но и не оби4ам да барат моите казах истарвах си колана не не нещо друго и го помолих да ми го варне а тои ми отговори 4е не му пукало от бан и 6тял да си напраи ново ацц ко зна4и това 4е е някои малко дрисне как то и да е нямам скриин щото не зная как се правят :mda: :mda:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Jab4y wrote: 3.2. Предмет на земята е ничий, докато някой не го вземе.
Мисля, че няма нужда от повече обяснения. И между другото - не обиждай потребителите на сървъра.
Stoimenov.a.a
Newbie
Newbie

защо да не обиждам както казах и пак казвам на 24 год сам и искам да си прая кефа а не да се занимавам с децата дето избиват комплекси ако имя един серозен админ да си даде скаипа 4е когато имам проблем ида му пиша 4е ето сега пак 3 лапета в гаме дуел влязох с нов барб и е фул с 4арми за ал резис и сам с 16 левела по малк от тия които правих дуел и накрая зеха да ме бият 3 мата бес го бес нищо как да не се изнервям а да ми обясни някои като нормален 4овек ми 4есно да ви кажа ако сме в зала 6те ги на4упа или няма да посмеят така да правят искам да играя ...никога не сам обидил някои или напсувал бес да ме е предизвикал но слу4аите са 3 4 5 да сам отварнал на обидите пове4ето пати си премал4авам понякога се е слу4вало да обия някои по погрешка следователно му се извинявам ноо направо сам мн бесен от преди малко от тоя дуел залагам си 2 та браба да ги блокират за винаги ак онякои ме хване да направя някои золум да обидя някои или несхто друго на своя глава