Към Администраторите

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
dbz-vegeta
Newbie
Newbie

Здравейте , Може ли 1 вапрос ?
Защо акк ми е баннат заедно с акаунта на WolfBarb ?
Неможах да разбера много ли си приличат акаунтите или какво ?
а извиняваите да неби да има REPORT за някои от героите в акаунта ми (dbz-vegeta)
screenshot ли сте направили ? нека го видим - понеже аз досега е нямало дуел в които да не съм казал "g" (go)
та това че сам влезнъл от IP на report-натия означава ли че сме един и същ човек ? - ми вижте си по-старите логове да видите от кое IP играя тва че съм влязал за 5-10 минути от щаигата на моя приятел означава ли че трябва да получа бан ?
Та кажете ми с какво съм заслужил този 5-дневен бан ? - С безпогрешното спазване на правилата или с това че ви пълня джобовете с пари от СМС-и ?

Благодаря за вниманието
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер.
Акаунта Ви dbz-vegeta е заключен във връзка с банна на акаунт WolfBarb поради това, защото ip address-а ви съвпада.
Извадка от правилата на сървъра:

Code: Select all

Във връзка с масовото нарушаване на правилата на 
сървъра, сега ще обясня малко по-подробно какви мерки 
ще се предприемат степенувани в зависимост от 
провинението на потребителя

3. Заключване на всичките Ви акаунти.
dbz-vegeta
Newbie
Newbie

и сега какво задето сам влезнал от неговия компютар и аз трябва да съм lock-нат така ли ? такива ли са ви правилата ?
Заради грешките на другите аз л итрябва да страдам ? ?
дори и да съвпадат
а ИП-тата ни - тои е баннат а аз само акк ми е локнат и сега какво задето сам влезнал с моя акк от неговия комп ми е локнат акаунта ми - интересни правила имате ...
DarkKiss
Administrator
Administrator

dbz-vegeta wrote: и сега какво задето сам влезнал от неговия компютар и аз трябва да съм lock-нат така ли ? такива ли са ви правилата ?
Заради грешките на другите аз л итрябва да страдам ? ?
Принципно са такива. Играе ли с някой акаунт > 1 играч (в момента изглежда точно сякаш е общ акаунта) се процедира по такъв начин. Спъне ли се един, падате всички. И все пак ще прегледам случая по-детайлно и ще видим какво ще излезе, може и да се отключи.

Искам само да направя едно пояснение
dbz-vegeta wrote: или с това че ви пълня джобовете с пари от СМС-и ?
Джобовете не си ги пълним от сървъра, не се притеснявай. Не сме взели 1 стотинка и нямаме намерение да вземем и за вбъдеще. Всичко което се изкара от него заминава обратно в него.

Ще те помоля (а и не само теб) да се въздържате от подобни изказвания - меко казано смешни са :)
dbz-vegeta
Newbie
Newbie

мхм Благодаря за отделеното внимание и дано да установите , че съм погрешно и ненужно локнат ,
а относно СМС-ите се извинявам :P
dbz-vegeta
Newbie
Newbie

Как вървят нещата някакъв прогрес ? аз си направих нов акаунт (dbz-vegeta1) докато ми унлокнете стария ама ми са играе с моя си акаунт понеже там са ми всичките предмети от смс-ите ,
дано скоро да ми го унлокнете :P