Проблем с Фалшив приятел

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
LwK-SuckItIn
Newbie
Newbie

Та така преди 1-2 седмици Ацц-то h0lyclan (който уш ми беше ф ... ) бях му дал 1 енигма да мия прехварли и тои не искаше да ми я варне ето и снимка от съобщението което както виждате е в чата писах до един от админите, той ми каза да пиша във форума
http://dox.bg/files/dw?a=389ccac0bd това е когато му се молех да ми я варне но тои казал че си е направил барб и му е трябвала ето и барба и енигмата която е на него е мойта
http://dox.bg/files/dw?a=1e3e1c40d2
Знам Че сам постапил глупаво от моя страна че сам му я дал, но имам и доказателство в скаип мога да ви дам хронологията ако ви трябва, само искам да ми я варнете нищо повеЧе той даЖе има да ми връща 1 vex руна но и тя си остана невърната.
Не ми трябва руната просто си искам енигмата ако може да се направи нещо по вапроса много ви моля \( \( все пак аз сам давал еди какво си за нея и си е моя собственост :D
Deen
Newbie
Newbie

При тази ситуация, не знам какво относшение би взел администратор.
Това е все едно да си дадеш ключа от автомобила на някой съвсем не познат, заедно с документите и всичкото му, а след време да си поискаш колата... Е кой ще е този малоумник, който ще ти я върне? :)
LwK-SuckItIn
Newbie
Newbie

5 минути след като стана това писах на админ не ми отговори питах в чата на диаблото админите афк .. на другия ден писах на друг админ тои ми каза в форума да питам тарсих тарсих неможах да намеря темата затова писах в тая
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Привет, когато си се регистрирал отдолу имаш 1 тикче с този линк https://dreaming-bg.com/topic2.html ( правила на сървера ).
3.1. Правите ли Trade по земя, правите го на Ваша отговорност!
3.2. Предмет на земята е ничий, докато някой не го вземе.
Това аз го тълкувам като твоя случай.
Тъй като ти си си метнал енигмата на човек, който ти е ужким *доверен* .
В случая мисля, че няма какво повече да кажа или да се направи.

П.С Ако греша нека някой от колегите да каже :)
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Не е луд тоя дет яде от баницата, а тоя дето му я подава :) В народните мъдрости има повече истина отколкото предполагате :)
LwK-SuckItIn
Newbie
Newbie

с него играехме заедно дадох му я на траде не по земя след като смених героя да ми я варне той не искаше затова ви моля да беше някакъв друг итем да но се пак е енигма ...
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добре хубаво дал си я на траде.
Траде е вид размяна, при която двете страни слагат неща и си цъкат Асепт или кенсъл, ако не са съгласни. Ти си цъкнал Асепт, тоест си се съгласил, а това, че твоят *ПРИЯТЕЛ* те е преметнал не е наша вина.
Просто в този случай няма какво да направим.
LwK-SuckItIn
Newbie
Newbie

ми дадох ви доказателство немоЖете ли да му влезете в ацц-то и да ми дадете енигмата нали се пак сте админи ако ви трябват повеЧе доказателства мога да ви дам
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Locked
....