Помощ с акаунтите, че не съм играл от 1 година

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

Не съм играл една година и намерих само акаунтите Sobieski и Sobiesk1, които са почти празни ... имах около 2 енигми и със сигурност 1 кох от вързак :P малко помощ ми трябва, че ми се доигра =]

ПС: помогнаха ми вече и гледам, че парта е изнесъл всичко от акаунтите и ще трябва да търся връзка с него =D
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

Парта каза, че не е играл, от както и аз спрях иии мисля, че ebcho (ицо) е взел някои неща, че му дадох акаунтите ми май .. не помня много .. и ако може maz0 да ми помогне, че помня, че бяха близки и ако може да ми осигури някаква връзка с него =[
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

bump :mda:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Местя темата на правилното място, пък и в нея не се пише, какво искаш конкретно да бъде направено.
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

това е лично към теб ако можеш да ми осигуриш някаква връзка с Ицо (ebcho), защото той май ти беше съсед, че на него му давах акаунтите преди и сега ми няма енигмите, руните, скилерите по 40 лифе и т.н.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не ми е съсед, нито приятел или познат. Дори не знам, кой може да ти осигури такава.
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

лал .. доста е странно, защото съм си писал с тебе и мисля, че бяхте познати, но незнам какво да кажа освен беше ми приятно да влезна малко пак в сървъра :)