Хайде екипа малко по сериозно!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

От един месец няма автоматични рестарти, казал съм го на целия екип и то не един път. Небеше голям проблема, докат имаше 1 GS и сървъра падаше често. В момента са 3 GS-та , сървара непада и без този рестарт вече 2ри ден неколко херота са ми извън строя. Вярвам че не съм само аз с тоя проблем. Скоро ще има доста фейлнали херота. Вземете се стегнете и оправете нещата.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Намали малко тез к3ц ботове и няма да имаш проблем :)
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

SkylineGTR wrote: Намали малко тез к3ц ботове и няма да имаш проблем :)
Писва ми от прибързани пркиказки. Първо не са ми фейлнали само к3ц. 2ро к3ц та ми фейлват много рядко. 3то и на рака да играеш пак се случват фейлове. Достатачно е по често да влизаш излизаш и става белята. 2 херота 1 след друго са ми фейвали на ръка. Но не е това въпроса. Нестава въпрос за к3ц тата, незнам мазниш ли се на екипа... но сървъра има проблем и решението е всичко ама не и неуместното ти изказване.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Какво се обясняваш като човека ти го обясни по-горе??Пускате по 9-10 бота и после що сървъра падал и що имаме бъгнати герои.Като се правите на по-ербап от другите ще чакате.
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

Не не спрете да спамите излишно. Фейл герои не се получават само от ботове бе. Стига дрънкали, вземете се в ръце. Досега липсата на рестарт неправеше впечатление на никой, щото сървъра като паднеше се получаваше все едно рестарт. Сървъра скоро най вероятно няма да падне и отворковци кат тебе ще фейлнат и да видим ква песен ще пееш тогава, когато няма рестарт да ти се оправи героя. Спирам да пиша че с деца трудно да се разбереш.
Надявам се екипа да си оправи проблем, че 1 месец си е много време
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Dranplqs wrote: Не не спрете да спамите излишно. Фейл герои не се получават само от ботове бе. Стига дрънкали, вземете се в ръце. Досега липсата на рестарт неправеше впечатление на никой, щото сървъра като паднеше се получаваше все едно рестарт. Сървъра скоро най вероятно няма да падне и отворковци кат тебе ще фейлнат и да видим ква песен ще пееш тогава, когато няма рестарт да ти се оправи героя. Спирам да пиша че с деца трудно да се разбереш.
Надявам се екипа да си оправи проблем, че 1 месец си е много време
Незнам кой е дете но явно си новобранец и незнаеш от де идва Faild Join Game ! Но явно акалати е толкоз малак , че те марзи да погледнеш в чичо гоогле :laugh: Обеснявам за последен път от каде идва Faild Join Game ..
Слаб нет с ( рътер , модем )
Ботове
Мап Хак
Год Моде
Лоадер
Алт+ф4
Рестарт Пц

Има и още неща при които може се поучи слаба връзка с сървъра . Темата да се локне явно (детето) проумяло вече ^^
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

SkylineGTR wrote: Незнам кой е дете но явно си новобранец и незнаеш от де идва Faild Join Game ! Но явно акалати е толкоз малак , че те марзи да погледнеш в чичо гоогле :laugh: Обеснявам за последен път от каде идва Faild Join Game ..
Слаб нет с ( рътер , модем )
Ботове
Мап Хак
Год Моде
Лоадер
Алт+ф4
Рестарт Пц

Има и още неща при които може се поучи слаба връзка с сървъра . Темата да се локне явно (детето) проумяло вече ^^
Ще се самоцитирам, щото май предния път буквара не е бил до тебе и не си се справил с четенето.
"Фейл герои не се получават само от ботове бе".
И да те светна тва дете е едно над най- малко 6 години повече от тебе. И тва дете реши че е време да се даде глас на това че сървъра е с проблем от 1 месец. А умниците кат тебе почват обясняват странични неща. Повтарам важното в тая тема е че 1 месец сървъра има проблем. Знам че имаш желание да ставаш от екипа ама им се доказвай дръгаде и стига ме занимава тука ако обичаш.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Работи се по принцип по проблема и да-известно ни е,че го има.Както всички сте забелязали има 3 и 4 ГС които са...как да се изразя...да кажем нещо като тестов вариант.Работи се по въпроса да им се въведът и на тях автоматични рестарти което се оказа "малко" трудно поради причината (пак го казвам),че са в тестов вариант.Ако колегите от екипа сметнат за необходимо нека да ви дадът още по-подробна информация.Това е от мен :/
....
DarkKiss
Administrator
Administrator

Системата е обновена и не би трябвало да има проблеми - по план рестарти ще има в 05:00 всяка сутрин.