Наглия ми взе Believe!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
NC-Abuse
Newbie
Newbie

Значи случката е следната..
Имаше лаг (незнам дали от мен или от сървъра, но и още 2-3 човека се оплакваха, че имаше лаг), а аз тъкмо prebuff-вах и без да искам си хвърлих Believe-а (оръжието) "dreaming item".

Акаунт "pago" (soft) го взе и му казах да го върне, но той не пожела .. казах му 2-3 пъти и той пак неговото си знае, така че пускам тази тема за да си получи съответното наказание. Подобен тип хора ( нагли, алчни ) измамници не са за тоя сървър и според мен заслужава бан за присвояване на чужд предмет.

Абе върнете ми Believe-a пък после ако искате го банвайте.

СНИМКА

ПС:
Играч "GreenQEEN" видя всичко и е свидетел на случката.
atuha
Newbie
Newbie

след това ти давах трейд и ти казах , че ще ти го върна НАЛИ ТАКА ? но ти продължи да ме заплашваш и обиждаш http://prikachi.com/images/866/2348866k.jpg .
NC-Abuse
Newbie
Newbie

1. Не съм видял да ми даваш траде ... ( както виждаш на снимката диаблото ми се бъгна )
2. След като си искал да го върнеш, защо после като ти казах не го върня ?
dr0m
Hero Member
Hero Member

А шибания трейд прозорец къде го остави?Все едно да си оставя апартамента отворен и когато ми го окрадат на 2рата минута да хода да рева в РПУ, че са ме окрали...Ще се научите да четете и да взимате някакви проклети предпазни мерки!Итема, когато е на земята в отворен гейм е ничии и всеки може да си го вземе, когато пожелае.
atuha
Newbie
Newbie

http://prikachi.com/images/944/2348944s.jpg Няма как да докажа , че това си ти , защото не се вижда името...
NC-Abuse
Newbie
Newbie

DoIt wrote: А шибания трейд прозорец къде го остави?Все едно да си оставя апартамента отворен и когато ми го окрадат на 2рата минута да хода да рева в РПУ, че са ме окрали...Ще се научите да четете и да взимате някакви проклети предпазни мерки!Итема, когато е на земята в отворен гейм е ничии и всеки може да си го вземе, когато пожелае.
Ей ИНТЕЛЕКТУАЛЕЦ.. като незнаеш кво е станало не ми пиши безмислени коментари!
Каф Trade window те вълнува ? сървъра лагна и си хвърлих итема не сме траде-вали или нещо подобно.
atuha
Newbie
Newbie

в Правила за игра в сървъра пише

3.2. Предмет на земята е ничий , докато някой не го вземе.
drek
Full Member
Full Member

Има си тема за тея неща ,тук никой не би обърнал внимание най-малкото , че както по горе казаха предмет на заемята е ничий предмет.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

~Locked.