k3c ми пръсна трупа

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Musicholic
Newbie
Newbie

Колеги внимавайте дан ви се пръсни трупа както на мене. Ся таман се прибирам и гледам охо няма итеми няма тяло ... аз поне се оттарвах с малки загуби:
Шако
2 Бул-а
1 Мара
Лион хеарт
Ботушки и ракавели ...
Не е кой знае какво но да знаете че абсолютно всичко можех да си нося ... преди да пусна бота ходих да умра 2-3 пъти да видя дали като си зема трупа се обличам целия ... кофтито е че нес пуснах този бот и не ми е избил итемите :)
atuha
Newbie
Newbie

трябва да докажеш , че си имал тези итеми... иначе всеки ще почне така
drek
Full Member
Full Member

закакво му е да доказва , че са били негови след като се е пръснал трупа няма кои да му върне итемите . Администраторите неотговарят за пръскане на трупове при ботове както и изчезване на меркове , пускаме ги на наша отговорност
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

drek wrote: закакво му е да доказва , че са били негови след като се е пръснал трупа няма кои да му върне итемите . Администраторите неотговарят за пръскане на трупове при ботове както и изчезване на меркове , пускаме ги на наша отговорност
Точно така по принцип...аз също имах такъв случай но при мен случая беше,че от лаг или проблеми с машината ми и е умирал доста при което е останал без голд (бота) и се е потрошил целия и съответно не може да си поправи облеклото и така като се е опитвал във всяка нова игра да си вдигне трупа от земята и се е пръснал.... :D
....
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

Mickie_Mouse™ wrote: Точно така по принцип...аз също имах такъв случай но при мен случая беше,че от лаг или проблеми с машината ми и е умирал доста при което е останал без голд (бота) и се е потрошил целия и съответно не може да си поправи облеклото и така като се е опитвал във всяка нова игра да си вдигне трупа от земята и се е пръснал.... :D
Шефе , пръснал се е , защото е умрял с счупените предмети , след което е дигнал само ринговете (защото явно не е имал стр,дех с които да носи останалите предмети) след което прави още едно умиране и излиза от играта , и се запазва саму трупа с рингове и амулет :secret:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

I know :)
....
Musicholic
Newbie
Newbie

Абре не бе ... аз не си искам итемите ... смисал само да ви кажа че лесно се пръсва и въпреки че като си земете Вие трупа и се облича целия ви герои пак не е гаранция ... а аз не загубих нищо ценно \)
tehrock
Newbie
Newbie

И при мен стана така...
Erik
Newbie
Newbie

на мен ми загуби енигма мп 15/15 773 ама нищо не казвам :weight: :nenormalniste: