Dragon/Dream Бъг.

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
alex93
Full Member
Full Member

Привет.Преди малко в игра "duel no rulz" ми се случи следното:
Влиза dragon/dream, отива на някое си wp, не знам какво и как прави но се бъгва сам!
Всички в играта започват да му казват да престане, но той отрича да е правил нещо.Дадох му хост и излязох пред града.Взе ми половина мана и малко живот точно за 1 секунда(аз съм es sors).След това го помолихме да rejoin и да дойде пак извън града уж да докажа че не се е бъгвал.Дадох му хост излязох ..стоях около 5 секунди вън и едва ми свали маната до половината.Извод:Бъгвал се е.
Всички който бяха в играта ще го потвърдят.
Писах на админа и му обясних ситуацията, но за съжаление "играча" left-na.Админа ми поиска снимка и аз го попитах "как бе мамка му да ти дам снимка на човек който се е бъгвал..ако искаш ела да ме бъгваш и чрез снимка докажи че заслужавам бан...освен видеоклип друг начин аз не виждам..."(не използвах израза Мамка му ..просто го поокрасих :D)

Та..въпроса ми е-Как мога да докажа че се е бъгвал?
EDIT:ако има някакво значение ацц-то на въпросният човек е "alexbe"
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Абе хора, вие не разбрахте ли, че не всички доказателства са снимки.... Пробрайте и с други неща да докажете, че се е бъгнал.. Пробвай да направиш 1 клипче.. 100 пъти по лесно е.
sparrow
Dreaming Friend
Dreaming Friend

alex93 wrote: Писах на админа и му обясних ситуацията, но за съжаление "играча" left-na.Админа ми поиска снимка и аз го попитах "как бе мамка му да ти дам снимка на човек който се е бъгвал..ако искаш ела да ме бъгваш и чрез снимка докажи че заслужавам бан...освен видеоклип друг начин аз не виждам..."(не използвах израза Мамка му ..просто го поокрасих :D)

Та..въпроса ми е-Как мога да докажа че се е бъгвал?
"преди малко" беше снощи по някое време.
всъщност админът ти каза, че е било добре да го повикате докато се е разигравала драмата, защото "всички ще потвърдят" някакси не върши работа.
а ти наистина не си казвал за никаква "мамка", браво на тебе : )
следващият път - филмче, или веднага, на момента, крякаш да дойде админ, нали така.
а играчът от когото казвате, че сте се притеснили е предупреден.