проблем

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Значи хора поисках да си издърпам от сайта един гетауей и пача за сървъра обаче не става нещо неможе да се дърпа моля ви се оправето го защотото искам да играя диабло !!!
DarkKiss
Administrator
Administrator

prostakel wrote: Значи хора поисках да си издърпам от сайта един гетауей и пача за сървъра обаче не става нещо неможе да се дърпа моля ви се оправето го защотото искам да играя диабло !!!
Опитай отново.
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

sorry 4e pisha taka no nqmam kirilizator. Zna4i sym na win 7 i iskam da cukam d2 oba4e mi dava nqkvi gre6ki mojete li da pomognete???
sparrow
Dreaming Friend
Dreaming Friend

http://2cyr.com/
ето ти кирилизатор.
добави страницата в отметките си и я отваряй преди да пишеш във форума, за да я използваш!

prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Готово вече има кирилица. И задавам същия въпрос! Как мога да подкарам Д2 на Win 7 ???? Трябва ли някав пач или нещо такова ????
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Някой няма ли да ми отговори на въпроса ????
sparrow
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ами виж сега, аз нямам уиндоуз7, но имам google под ръка. както и ти : )
като написахв търсачката на google ключовите думи: windows 7 diablo 2, първият резултат от търсенето беше този:
http://forums.battle.net/thread.html?topicId=18570235855&sid=3000
в него четем:

* 0. Windows Vista/7 and Diablo II 07/23/2009 10:28:23 PM PDT

quote reply
Windows Vista and 7 have known compatibility issues with Diablo II/LoD ... to fix them, take the following steps:

Right-click your Game.exe file and in the compatibility view, make certain you are running the game under Windows XP SP2/3 mode, and DISABLE DESKTOP COMPOSITION. This should allow your game to start normally, but you will probably have serious lag spike issues that need to be resolved.

On your Desktop, hit Control+Alt+Delete and open your Task Manager program. Select the "Services" tab, and click the "services" button at the bottom of that screen to access your services manager. (you can close your Task Manager now) Scroll down the list until you find "Windows Media Player Network Sharing Service". Stop this service, then right-click it and select "properties" and then DISABLE this service.

This will fix your lag issues and compatibility issues with D2 in Windows Vista (6.0+) and Windows 7 (currently release candidate version 7.1.00)
или на български:
"Windows Vista и 7 имат известни проблеми със съвместимостта с Diablo II / Lod ... за да ги редактирате, трябва да предприеме следните стъпки:
Щракнете с десния бутон върху Game.exe, отворете табличката Compatibility view, сложете отметката така че играта да тръгва под Windows XP SP2/3 .
сложете отметка на DISABLE DESKTOP COMPOSITION.
ЕТО КАК ТРЯБВА ДА ИЗГЕЖДА

така вероятно играта ви ще тръгне нормално, но може би ще имате проблеми с лаг, които ще трябва да бъдат разрешени.
цъкнете на празно място на десктопа си. натиснете едновременно бутоните Alt+Ctrl+Delete и отворете таскмениджъра си.
селектирайте "Services" таба и кликнете "Services" бутона , за да влезете в Services мениджъра. (може да си затворите таск мениджъра сега) превъртете надолу докато намерите "Windows Media Player Network Sharing Service". спрете този Service, после цъкнете с десен бутон върху него, изберете в отворилото се меню "properties" и там DISABLE този Service.
това ще ви оправи проблемите с лага."

сега като направиш всичко това и си подкараш диаблото, ми кажи:
аз ли трябваше да ровя из интернет, за да намеря отговора, който ти трябва?
ти също може да се опитваш поне първо да мислиш сам, а ако не можеш да се справиш - учтиво да помолиш за помощ без да крякаш излишно, нали така?

prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Мерси много за помоща :) за сега ми върви идеално ще видим за по-нататък :) обаче има и още един проблем. Понеже лап топа ми е широко екранен и малко графиката е гадна и самия екран е по-тесен ??? Това как да го оправя???
sparrow
Dreaming Friend
Dreaming Friend

или ще свикнеш на малко гадния вид, или играй в прозорец.
моля те, моля те, иди и си намери сам какво да направиш, за да играеш в прозорец : )))
ти можеш, вярвам в тебе! :D
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Не просто за темата по-горе не потърсих защото не съм вярвал че ще намеря нещо подобно и затова реших да попитам . И моля ти се не си прави ташак с мене !!!