Моля за садеиствие от Админ

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
ShaMaNa
Newbie
Newbie

нямам думи вище сами и ако може оправете бъга нормално газе прави тоя деф а това е Eth Това е Бъг на Path-a....
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id= ... 07751t.jpg
Deen
Newbie
Newbie

Докато при другите каски дефенса "варира", при Vampire Gaze не е така!

Vampire Gaze
Grim Helm

Defense: 252 (Base Defense: 60-125)
Required Level: 41
Required Strength: 58
Durability: 40
+100% Enhanced Defense
Adds 6-22 Cold Damage - 4 Second Duration
15% Slower Stamina Drain
6-8% Life Stolen Per Hit (varies)
6-8% Mana Stolen Per Hit (varies)
Damage Reduced By 15-20% (varies)
Magic Damage Reduced By 10-15 (varies)
ShaMaNa
Newbie
Newbie

мда ма Eth неможе да прави еднакав деф като обикновеното........... няма вариации дефенса ....
ShaMaNa
Newbie
Newbie

ShaMaNa
Newbie
Newbie

които иска да го види и дасе оплаши и посмее да пише acc Shalamanov...
Моито го Upd даже но дефа не се промени.....
DarkKiss
Administrator
Administrator

Bryn1987 wrote: unless i'm mistaken... eth up'd gaze = lower defense then normal eth gaze, this is due to the eth bonus being lost through upgrading unique items...
ShaMaNa
Newbie
Newbie

Такова Gaze Никаде не е виждано ако се падаше такова се някои щеше да го снима или поне да каже ,а мене ме питат как си го бъгнал а аз няма как да го бъгна питах фр което разбира от сякакви настроики на диабло 2 и тои ми каза, че само админ може да го оправи понеже това е бъг на самия Path... Момчето е админ в др сервер и ми е личен приател смисал отраснали сме заедно и няма да ме излъже....
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Оха а може ли да каже как се оправя чарге бъга ( шегичка ) :laugh: . Шамане разбери ,че това е поредния бъг на 1.10
Седно на 1.11 да се оправи ехилето бъга неможе .

Локет темата .
ShaMaNa
Newbie
Newbie

Лол не е бъг на 1.10 а от някакви настроики на Patcha в др сервер няма да видиш такова нещо........... мисля че има за кво да претендирам пак и Бъговете трябва да се отстраняват щом има ощетени... 1.11 не играя и няма и да играя.... само 1.10...
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Човек не разбрали ,че няма оправяне това го знам от 7-8 години за упг етх армор не дават бонуса а свалят дори . Ясно колко знае твоите (фр) .
И ако обичаш спри да постваш разбери ,че няма оправяне тези бъгове :)
http://diablo.incgamers.com/forums/show ... p?t=343086
ShaMaNa
Newbie
Newbie

омг то без Upd беше 252 деф как да ти го обясна и си мислех че ако го upd ще се оправи а тои не се промени....
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Поредният 1.10 бъг. Мисля, че темата е приключила.
sparrow
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ShaMaNa wrote: омг то без Upd беше 252 деф как да ти го обясна и си мислех че ако го upd ще се оправи а тои не се промени....
шамане,
слушай сега и, моля те, се съсредоточи в това, което ще прочетеш!
снимките, които си дал по-горе за "доказателство", че на твоя шлем му има нещо, са от сайт за продаване на предмети в сървърите европа, азия, т.н.
ето го единият, избрал си картинката от магазина за non ladder продукти. но и това няма кой знае колко значение, защото предметите и в тази, и в ladder секциите на магазина са едит-нати повечето.
не вярвам ти наистина да мислиш, че в тези магазини се продават, както се рекламират: "All items are 100% Legit & Perm" : )))
по-надолу под картинката пише, виж ТУК, че предметът е добавен в на 30 ноември 1999 година.
("This product was added to our catalog on Tuesday 30 November, 1999") и че имат само един такъв шлем в "склада".
нали, като съобразиш, се досещаш, че просто няма как да не се е продал за 11 години и все още да те чака да му се радваш на уникалността :D
ако наистина беше чел сериозна информация по въпроса за ъпгрейдване на ethereal предмети и по-специално точно за vampire gaze, нямаше как да не се натъкнеш на публикации из интернет от ето този вид:

"DO NOT Upgrade A Vampire Gaze!!! <- link
WARNING
(НЕ ЪПГРЕЙДВАЙТЕ Vampire Gaze!!!
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ

If you decide to use your hard earned runes to up a Vampire gaze, you will be shocked to crap when the resulting Bone Visage version of the item has less defense than the original version!
(ако решите да похарчите вашите трудно придобити руни за ъпгрейд на Vampire gaze, вие ще бъдете шокирани когато видите, че резултатът от операцията - Bone Visage версията на предмета, има ПО-МАЛКА защита от оригиналния предмет (с основа grim helm))
и т.н., надолу си прочети сам, или накарай някой, който разбира езика да ти прочете и обясни.
текстът продължава така:
All Vgazes now should have 252 def unless ethereal. Max def on a grim helm is 125, so I don't know how they got 252 off of 100% EDef. That should have made me suspicious. Well my upped version has 244 def. The bone visage has 100-157 def. I don't know if I somehow got a bad roll or if the new def is always fixed at 244.
и завършва така:
So if you upgrade, you will get less def, a higher level requirement, and a higher str requirement! You DOWNGRADE the item!
(така че, ако го ъпгрейднете, вие ще получите предмет с по-малка защита, с по-високи изисквания за ниво и сила! по този начин, вместо да сте го ъп-грейднали, вие сте го ДАУН-ГРЕЙДНАЛИ!)
Thanks, Blizzard!
благодарим, близард."

просто следващия път, преди да се развълнуваш толкова силно като сега : ) почети повече и то от по-сериозни места.