регистрация на акаунт

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
GAMBITKO
Newbie
Newbie

Здравейте, имам следния проблем: когата зпочнах да играя в сървъра (преди около седмица) си регистрирах 2 акаунта, в които така или иначе не успях да вляза а сайта казва че съществуват (и паролите съм сигурен че ги знам). Помолих същата вечер приятел да ми регистрира акаунт и о чудо ... той успя! Снощи реших да си направя нов акаунт и регистрацията протече както трябва и в момента в който решавам да се логна в играта ... ДЪРВО .. пак не става .. опитах промяна на парола ... уж я сменя и пак не става ... забравена парола пък изобщо не ми изпраща имейл ...
Прибегнах отново до помощ от приятеля обаче този път и той не успя ...
Извод: Не знам какъв ви е принципа на регистрация ама е супер бъгав ..
И в крайна сметка ако може ми оправете акаунтите ... BvC-DeLL е последния който опитах да регна ако може поне него ми оправете... (ако е нужна някаква информация за него ще ви я предоставя) :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

От къде регистрате нов акаунт? Някаква грешка изписва ли?
За всеки случай тествах системата - регистрирах 10 акаунта, и с 10-те влизам без проблем -> 100% успеваемост. Склонен съм да вярвам, че допускате грешка при самата регистрация.

От къде се опитвате да промените паролата си?
Имайте напредвид, че при използването на опциите "Промяна на парола" и "Забравена парола" от сайта, времето необходимо за синхронизация със сървъра е до 15 минути.
GAMBITKO
Newbie
Newbie

Нов акаунт регистрирам от сайта: http://dreaming-bg.com/page:register \
изписва че регистрацията е успешна и че мога да се логна в играта\
паролата се опитвам да променя от тук: http://dreaming-bg.com/page:chpass \
Не знам колко време трябва да мине.. знам само че това го правих преди седмица.
Нямам идея защо се получава така (не сам идиот и знам как се прави регистрация).
Карах и приятели да пробват да влязат със потребителско име и парола но не става .. а името на акаунта пише че е заето, от което следва че е създаден акаунта...
DarkKiss
Administrator
Administrator

Създаден е, да. За експеримент промених паролата на акаунт BvC-DeLL и опитай да вляза в него - проблем няма.
Опитайте отново да върнете паролата си чрез забравена парола. Провете дали писмото не попада в спам филтъра.
loshia
Jr. Member
Jr. Member

според мен си сложи 1 парола с числа по лесно ще ти е и няма да имаш проблем :)
GAMBITKO
Newbie
Newbie

Така "Съобщението е изпратено успешно. Изпратили сме Ви нужната информация на e-mail адрес ***@ABV.BG"
Така .. "Паролата на акаунт BvC-DeLL е променена успешно" ... вече измина около час и горница от както смених паролата и все още не мога да вляза с новата парола ... (или с която и да е друга).
GAMBITKO
Newbie
Newbie

loshia wrote: според мен си сложи 1 парола с числа по лесно ще ти е и няма да имаш проблем :)
проблема не ми е че не мога да си запомня паролата или я бъркам като я пиша ... проблема ми е че не мога да се логвам в играта когато си регистрирам аз акаунт ... а не съм новобранец ....