Широк екран на Д2 за лаптоп ...

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Jamies
Newbie
Newbie

Има ли вариант да се направи така че да е на широк екран Диаблото ако се играе на лаптоп и да става и за в б-нет ?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако не пипаш нищо по настройките на Лап топа за декстоп резолюциите и при инсталацията на Диабло, като си правиш там шорткътчета наляво-надясно, не задаваш -w и тем подобни в параметрите на шорткъта ще ти тръгне без проблем, аз играех на Уин 7мица на голям екран и на ЕКСпи, обаче заради ботовете е по-хубаво на възможно по-малък екран. Защото например, ако пуснеш 3 бр бота, се получава, така че в един даден момент и 3-те бота излизат от играта и 3-те влизат в играта и ПС-то ( памер, процесор и етк.) се натоварват много повече... и като са на по-малък екран хабят по-малко ресурси.
Jamies
Newbie
Newbie

Аз играта я подкарвам без проблеми. Идеята ми е да не ми пуска големия екран с две големи вертикални черни празни места. Просто не е фул скриина.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И аз имах това, ма не помня как го оправих :Х, пробвай от настройките в самата игра > Еск. > Оптионс> видео опциите в играта, ако случайно си на тоя по малкия да не е от него... И кажи с каква О.С. си.
Jamies
Newbie
Newbie

на Уиндоус 7 съм. И става дума за лаптоп на настолния не ми прави екрана така :) от игровите настроики не се оправя ...
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пробвали, от десен бутон на иконата > опции и да го отваря не с Windows 7, ами с Windows XP-SP3, SP2, там което имаш не знам.... При мене и аз бях с уин 7мица и ми играеше на цял екран ама е дразнещо на лап топа, защото е прекалено голямо и дразни очите.. след 1-2 часа игра :)
Ако не е от това не знам :)
GAMBITKO
Newbie
Newbie

настройката се оправя от драйвърите на видео картата ... трябва да имаш опция за stretch на картината ( да се разпъва на целия екран без значени с какви размери е играта (4:3 или 16:9))
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

GAMBITKO wrote: настройката се оправя от драйвърите на видео картата ... трябва да имаш опция за stretch на картината ( да се разпъва на целия екран без значени с какви размери е играта (4:3 или 16:9))
+ 6
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Едва с последния патч за играта (1.13c), от близард сложиха и опция за широк екран (wide screen). Така, че бъзикането по драйвърите може да влоши нещатата.