загубен акоунт

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

Добър ден на всички. Имам проблем, преди известно време спрях да играя тук, след това реших да се върна всичките ми акоунти са тук това са r1k0_ r1k0 r1k0-- , обаче r1k0- го нямаа незнам как е станало незнам какво е станало сичките ми акоунти са на емаила ми ако админ каже да му го дам да ми прати обратно паролата ще му го дам просто незнам защо е изчезнал така. Имам доста итеми вътре много ще сам доволен ако се намесите и ми помогнете да си върна акоунта. А да и да ви кажа доведох някой приятели да играят тук ,обаче като се регистрират пишело, че администраторът да одобри акоунта самоче е развалено и можели същия акоунт сичкко да правят но не успявали да се регистрират в сървара за да поиграят моля погледнете проблемите ще си наглеждам темата за отговори. Мерси ви много :) :) :)
sparrow
Dreaming Friend
Dreaming Friend

r1k0- e с имейл различен от този на другите r1k0вци и еднакъв само с този на r1k0.
сети се какъв ти е имейлът.
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

sparrow wrote: r1k0- e с имейл различен от този на другите r1k0вци и еднакъв само с този на r1k0.
сети се какъв ти е имейлът.
***@abv.bg ***@abv.bg ***@abv.bg други несам регистрирвал има грешка явно ако нито 1 от 3те не съвпада значи проблема е увас до колкото си спомням вътре имах 1 некромансер ако си мислиш че лъжа и искам да крада имах герои ф този акоунт и айтъми ако може да ми го върнеш ще е прекрасно няма нищо много скъпо самосоджове сур джах и това е друго няма дори некрото мисля че нямаше 50 лвл не помня преди 1 година как сам оставил работите :ю
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Проблема беше чисто технически и се дължеше в неизправност на системата от наша страна вече всичко трябва да работи както трябва бихте ли пробвали отново.
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

Infection wrote: Проблема беше чисто технически и се дължеше в неизправност на системата от наша страна вече всичко трябва да работи както трябва бихте ли пробвали отново.
мне немога да вляза в него ако трябва испратете ми новата парола на 1 от 3те емайла които сам ви дал и съобщете на кой за да го погледна. Мерси за намесата :)