Въпросът ми е до Администраторският екип на Dreaming

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
JusifySex
Full Member
Full Member

на 26 август получих бан за бои без Го на дуел. ок това го приемам на 29 попитах админа несхто тои ми наложи още 30 дни бан и това го приемам :) .
Ето го и бана :
kresna-city, Kresna-cityl, emil4, Kubinetza, kresna-cityI, InifinityrlZ [77.77.xx.xx] 10 дневна забрана за биене без съгласие на опонента.

Към банна се прибавят още 30 дена Акаунти + emil2, emil1, emil3, emil5, enolshan_123, enolshan_, enolshan__\ Заобикаляне на наложено наказание

Вапроса ми е " Защо бана го няма в Бан Листата на сървара?" вече тряя остават около 35 дни някаде но го няма?
Питам заради това да си следя кога ще истече за да мога да вляза отнова в сървара.
Много благодаря за отделеното внимание . :) :) :secret:
sparrow
Dreaming Friend
Dreaming Friend

имам едно предложение, много светла идея ми дойде наум.
значи ти ще си пердашиш другите играчи без предупреждение, като те накажат - ще си правиш нови акаунти, ще си сменяш айпито и ще си измсляш други начини да си заобиколиш наказанието, щото то не се отнася до тебе. отнася се до накакви си там кресна-ситита, кубинци и емиловци. какво общо имаш ти с техните глупости - те нека си стоят наказани, ти ще си правиш нови акаунти.
през това време, за да не губиш време да проверяваш, аз ще идвам всеки ден с поднос с кроасан и чаша с горещ шоколад до вас. и с картичка със златни ръбчета, на която ще пише колко време ти остава от бана.
как мислиш, дали ще стане.
и да нося ли и кола, или предпочиташ пепси.