Относно проблема фаилид джоин геим

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Alexandrov
Newbie
Newbie

Здравеите понеже това вече доста взема да ме дразни рестарта беше преди 20 мин а вече 3 героя са ми фаилид джоин геим вчера имаше нещо като рестарт сървара крашна на 4 5 пати докато бяхме в игра и излезе конектион интеруптед и просто ни изхвърли от играта и после веднага можехме да направим игра идеята ми е ако може да се направят такива крашвания на всеки час ще е супер разбрах че този проблем е отдавна не се ли работи по отстраняването на проблема ... мисля че това се получава защото сървара не мога да издържи на толкова много хора онлаин и като лагне героите остават в играта също може да направите скрипт в саита с които да си кикваш героя така ще се оправя този проблем или да ъпдеитнете малко сървара гледам че имате донате тои е точно за това да се подобри сървара а не да се подобри джоба на някои хора дано не съм раздразнил много админите просто едва ли има човек които да не се ядосва на тези проблеми а има доста начини за отстраняването им ...
S1sela
Newbie
Newbie

Глас в пустиня сме ние потребителите! Ще ти кажат че сървара не е платени Че кат не ти хатресва да не ираеш :)И....т.н \( Форума е пълен с оплаквания за файлед и за лине ама.....повтарям глас в пустиня :)Се пак не е платен сървара колкото толкова......:Д За повече даваш 20- лева за оригинална и плай горе доло кат ората :) в Европата
Alexandrov
Newbie
Newbie

аз ти казвам как наи лесно може да си решат проблема да си напишат 1 скрипт да сложат в саита за кикване като ти се бъгне героя да може да го кикнеш поне ... ако немогат да си го напишат да дадат на някого някои лев да им го напише щом не им се дава пари за да си подобрят сървара .... но явно наистине им е все тая за играчите но не мисля че им е в интерес да замре сървара защото рано или късно ще излезе др стабилен и добър сървар и хората ще избягат там затова трябва да правят всичко наи добро за да задържат играчите си ...
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Престанете да давате акъли за неща които явно не знаете и не разбирате.Ако се направи такава екстра с кикване,се появяват куп дупки в сигурността на сървъра и форума до някъде.Което само по себе си означава,че няма да бъде направено :)
А колкото ,че не ни е*е за играчите....ще ти дам един простичък пример.Загледай се в линка на форума и ще видиш httpS а не както на 99% от останалите форуми http. Какво означава това?Оставям ти сам за разбереш.
Аsk Google for help :)
~Locked
....