HTTPS

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
S1sela
Newbie
Newbie

Яко имаме мноо солидно защитен форум :) не че някой има полза от тва :П Щот след дадено оплакване темата или е дел или е лок тей че аз не виждам никва свобода на словото в тоя ФОРУМ :secret: НЕМА никва ДЕМОКРАЦИЯ :D
dr0m
Hero Member
Hero Member

Като нарушаваш едни простички правила за простички хора как искаш темата ти да оживее поне до другия ден?
S1sela
Newbie
Newbie

Dolt човече нали надеждата крепи сички нас неуките :) АЗ вярвам вярвам в бъдещето :) Вярвам липсата на ЛАГ Вярвам в липсата на Файлед но.......явно ще си остана с вярата :D
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

S1sela wrote: Dolt човече нали надеждата крепи сички нас неуките :) АЗ вярвам вярвам в бъдещето :) Вярвам липсата на ЛАГ Вярвам в липсата на Файлед но.......явно ще си остана с вярата :D
Аз виждам липсата ти на въздух. Времето е хубаво излез...
S1sela
Newbie
Newbie

АХАХАХАХААХ е на тва ко му се вика Ебаси рекламата ахахахахаха аз излизам спок :) който се оплаква и е недоволен от сървара моля да не пише в супер защитения форум а дасе примири че няма скоро сеп роменят нещата и да излезе некаде :D алеееее тука човек да не се оплаче е никой не поема критики затва Бг е на тва дереже шото само се критикуватедин друг сички политици ама никой не се поучава от грешките си :nenormalniste: