изчезване на мерк

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
stopped
Newbie
Newbie

значи 2 дена след като си дигнах мерка на хаммердина да му помага при фолоула сега влизам с него и гледам няма мерк трябва да си копувам нов .... форти трешер газе ги няма ..
от какво става това и как може да се избегне

мерси предварително
dr0m
Hero Member
Hero Member

Вие май ползвате проклетия форум само за да пишете нови глупости?Чети бе, мама му стара!Това е често срещан проблем при пускане на бот - не си кУУУУУпувайте скъпи меркове и няма да се ядосвате.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: Вие май ползвате проклетия форум само за да пишете нови глупости?Чети бе, мама му стара!Това е често срещан проблем при пускане на бот - не си кУУУУУпувайте скъпи меркове и няма да се ядосвате.
От моята уста (пръсти) щеше да е грубо...но напълно съм съгласен с теб!
....
stopped
Newbie
Newbie

абе готин неможах да видя друга такава тема и реших да пиша за да питам от какво става и как може се избегне като неможеш ми помогнеш не пиши нищо. не искам ти чета лапешките простотии
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

stopped wrote: абе готин неможах да видя друга такава тема и реших да пиша за да питам от какво става и как може се избегне като неможеш ми помогнеш не пиши нищо. не искам ти чета лапешките простотии
ТИ НЕ МИ ОБЯСНЯВАЙ НА МЕН,чЕ НЕ СЪМ ИСКАЛ ДА ПОМАГАМ!
Помагал съм,помагам и ще продължа да помагам!Но на хора които наистина са си направили труда да потърсят и не са намерили...Не можеш да ме обедиш,че никаде не е казвано и не е коментирано защо изчезват помощниците,при положение,че лично аз съм го писал.
Мислиш ли,че на нас ни е много приятно да обясняваме на всеки поотделно едно и също нещо?Само защото ви мързи да търсите?
Ето ти линк :laugh: post21543.html#p21543
....
stopped
Newbie
Newbie

мерси братле
казах че потърсих и не намерих, но явно не е било както трябва
бтв може просто да постнеш линка от 1я път. щеше да спести малко време и постове и на 2мата :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да!Прав си!Но сега като ти потрябва нещо предполагам,че ще търсиш по-обстойно преди да попиташ каквото и да било. :weight:
....