кражба на acc login защо?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
ShaMaNa
Newbie
Newbie

крадеца беше хванат и наказан след 97 acc-та откраднати,а изчезналите итеми не ми ги вастановявате защо ? като се хване 1 крадец с откраднатото се връща на собственика принципно ,а в случая не е така сигнализирах какво липсва и сам 1000% сигорен ,че ще ги намерат в acc-тата му липсва coh dusk 14 ed jah lo ohm combat 36 life още 1 с life sp web непомня на колко беше shako 132 s um zaka 200 без дупка даже Doom на tresher eth 349 ed - 50 Enemy cold res 2 mara 30 1 пентаграма а другата изцяло златния skin.
Според вас така ли трябва да хванат крадеца да го баннат и да не върнат откраднатите неща моля за обяснение пред сички правилно ли е да не се вьрне откраднатото и искам мнение от игачите ще сам благодарен да решим този вапрос защото утре и на вас ще се случи....

post24804.html#p24804

83.222.xx.xx - перманентен бан
62.204.xx.xx - перманентен бан
87.246.xx.xx - перманентен бан

Масова кражба на акаунти .
JusifySex
Full Member
Full Member

ShaMaNa wrote: крадеца беше хванат и наказан след 97 acc-та откраднати,а изчезналите итеми не ми ги вастановявате защо ? като се хване 1 крадец с откраднатото се връща на собственика принципно ,а в случая не е така сигнализирах какво липсва и сам 1000% сигорен ,че ще ги намерат в acc-тата му липсва coh dusk 14 ed jah lo ohm combat 36 life още 1 с life sp web непомня на колко беше shako 132 s um zaka 200 без дупка даже Doom на tresher eth 349 ed - 50 Enemy cold res 2 mara 30 1 пентаграма а другата изцяло златния skin.
Според вас така ли трябва да хванат крадеца да го баннат и да не върнат откраднатите неща моля за обяснение пред сички правилно ли е да не се вьрне откраднатото и искам мнение от игачите ще сам благодарен да решим този вапрос защото утре и на вас ще се случи....

post24804.html#p24804

83.222.xx.xx - перманентен бан
62.204.xx.xx - перманентен бан
87.246.xx.xx - перманентен бан

Масова кражба на акаунти .
Ами правилата на сървара са ясни, въпреки че съм ги нарушил и съм бан но не мога да разбера перм ли е . Но това е друга тема а оносно тфоита някаде из форума пишеше ясно че Администраторите не носят отговорност и не възтановяват откраднатото.
Иначе казано ти си си виновен затова че са те обрали .
А и както казваш 97 аццта откраднати всеки може да каже че му е открадната Енигма или Кох или някои добър итем.
Пречети внимателно правилата имаше го някаде това че Администраторите не носят отговорност за това че акаунта или итемите са откраднати .
Те са длъжни да предотвратят бъдещи такива случки и ето направили са го .
Никои не ти е длъжен!!!
ShaMaNa
Newbie
Newbie

дадада аз sc не играя тва е на fr acc-то пак и това може да се провери описал сам ясно нещата които липсват ще ги намерят в на крадеца ацц-тата и бана е перманентен :) което е доволно като наказание... _)_
JusifySex
Full Member
Full Member

ShaMaNa wrote: дадада аз sc не играя тва е на fr acc-то пак и това може да се провери описал сам ясно нещата които липсват ще ги намерят в на крадеца ацц-тата и бана е перманентен :) което е доволно като наказание... _)_
Какво да ти кажа и на мене много работи не ми харесват ама това е .
Единственият виновен за това че са те обрали си ти или фрто ти или там на който са Аццтата
JusifySex
Full Member
Full Member

не флод просто му казвам че Администраторите не са длъжни да връщат итеми при положение че в правилата го пише и още повече че вината си е негова за кражбата .
ShaMaNa
Newbie
Newbie

и ква ми е вината имам Nod 32 сканирам секи ден и не го спирам кат цькам без ядове бам и няма ацц....
JusifySex
Full Member
Full Member

ShaMaNa wrote: и ква ми е вината имам Nod 32 сканирам секи ден и не го спирам кат цькам без ядове бам и няма ацц....
Доста е глупаво да си знаеш твоето . Разбери че никой не ти е длъжен!!! Единствения виновен си ти ..