Откраднати предмети от 2 акаунта!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
masterxxx
Newbie
Newbie

Играех доста време Д2 класик 1.10. Спрях да играя за известно време поради липса на време (около 1 седмица). На 10 септември влезнах в ацц-тата да поиграя и забелязах ,че в ацц: Master
герой: Master ботушите са сменени от Waterwalk 65/210 (Max) na 65/203 и 1 Sc 20life /11 cold е сменено с Sc 20life. След това влезнах и в ацц-то Thunder в него от героя TropicThunder липсват
Spirit RW 35/112/5 на 15/11 Monarh, Sc 20/17 и Ls 40 life.

П.С. Още на 10 септември писах на админът Mickie_Mouse, но досега нямам отговор какво става с крадецът или с итемите ми. Друг админ ме посъветва да пусна тази тема и в нея описах
всичко. Надявам се проблема да бъде оправен и крадецът да си получи заслуженото.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Здравей,

Можеш ли да ни ориентираш малко по-конкретно кога точно да търсим? Кога за последно предметите са били там и кога вече не?
Хвърли едно око на тази тема - topic2247.html
masterxxx
Newbie
Newbie

Прочетох темата и по стъпки 1, 3 ,4 нямам какво да добавя. По отношение на това кои играе от ацц-то - играя сам и винаги от вкъщи , никой не знае паролите. Липсата както написах я
установих на 10.09.2010г. , а последното влизане при което итемите си бяха на място беше около 02-03.09.2010. Имам Mousepad maphack, ако има някой файл които ще ви помогне кажете
точно кой понеже досега не съм се занимавал с логовете.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Щом липсва нещо - значи някой ти знае паролата.Винаги казват, че никой не знае паролата, но после някакъв си далечен братовчед го пооопитал ии.....
Пак казвам - щом липсва нещо значи някой ти я знае паролата.Припомни си добре!Може пък да ни лъжеш и просто да искаш да ти дадат предмети - възможно е :).
masterxxx
Newbie
Newbie

По отношение на това дали лъжа може да попитата играчите в сървара виждали са ми геройте. А за паролата съм убеден, че никога на никой не съм я давал нито съм играл от на някой
компютъра, затова моля тези съмнение да ми ги спестите.

П.С. Порових в лога на диаблото и намерих разговора с човека от който съм взел ботушите, понеже тях купих последно, ако това приемате за доказателство че съм имал итемите да ви го пратя.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: Щом липсва нещо - значи някой ти знае паролата.Винаги казват, че никой не знае паролата, но после някакъв си далечен братовчед го пооопитал ии.....
Пак казвам - щом липсва нещо значи някой ти я знае паролата.Припомни си добре!Може пък да ни лъжеш и просто да искаш да ти дадат предмети - възможно е :).
Май си сменихме ролите? Едно е да помагаш на някой друго е да се мислиш за някой, който не си. Казвам ти го сега и само веднъж спри се с Off topic-a си, за да не се налага да стигаме до крайни мерки.
+20 warn
masterxxx
Newbie
Newbie

Нова информация относно проблема има ли или не сте се занимавали?
DarkKiss
Administrator
Administrator

masterxxx wrote: Нова информация относно проблема има ли или не сте се занимавали?
Няколко от предметите ти ги намерихме в един и същ герой - Waterwalk, Spirit-а и малкия чарм 20/17. Намерих и LS-то в друг герой - вероятно trade. Въпросния вече е баннат.
masterxxx
Newbie
Newbie

Искам да попитам може ли да бъдат сменени е-меилите на двата акаунта и има ли начин итемите да бъдат върнати в героите?
DarkKiss
Administrator
Administrator

Предметите - малко вероятно, но все пак да видим как ще се развие случая.
Колкото до мейлите - да, няма проблем. Изпрати едно писмо до [email protected] от мейл адреса, с който е регистриран съответния акаунт и ще го сменим.
masterxxx
Newbie
Newbie

Може ли да провериш с кои е-меили точно са регнати двата акаунта Thunder и Master понеже имам към 10 ацц-та и не помня точно кой акаунт с какъв е-меил е.
aristotelis
Newbie
Newbie

Така да изясним нещо, тези итеми както казах и на Дарккис са ми от трейд, но съм готов да ги върна на момчето само да си ме ънбаннете да мога да си играя спокойно.Благодаря предварително
masterxxx
Newbie
Newbie

Интересувам се какво стана с акаунтите и защо вече не мога да влизам с тях?