Проблем с сървара

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Alexandrov
Newbie
Newbie

Само аз ли немога да вляза в сървара или сички са така зацикля на конектинг то да фастинг сервер и тва е то а бота си е вътре защо така това е от 1 час ...
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

:click:
Погледни и ще разбереш :)
Има ограничение - максимум 4 едновременни връзки т.е. пуснеш ли 4 к3ц-та не можеш да играеш или 4 абота.
А при мене проблема е, че на 4-тата връзка ми стига до "Cheking game version" и до там...
dEZIBLE
Newbie
Newbie

ам и на мен е тай покакзва ми Connect to the Fastest server и така седи неми отваря да пиша име и пасс пак съм с 3 лоадера?
sokoleto
DarkKiss
Administrator
Administrator

jack-sparrow wrote: ам и на мен е тай покакзва ми Connect to the Fastest server и така седи неми отваря да пиша име и пасс пак съм с 3 лоадера?
Виждам 4 активни връзки, не 3 - нормално е да не допуска нови.
AfteROrgazM, k3cbotche3, k3cbotche2, k3cbotche
dEZIBLE
Newbie
Newbie

човек с 3 бота съм сега ... незнам какво ти показва но k3cbotche3 го няма нещо крашна и от тогава немога да влезна с него по точно с куф то и да е герой незнам какво е станало какво правим сега решение има ли
sokoleto
DarkKiss
Administrator
Administrator

jack-sparrow wrote: човек с 3 бота съм сега ... незнам какво ти показва но k3cbotche3 го няма нещо крашна и от тогава немога да влезна с него по точно с куф то и да е герой незнам какво е станало какво правим сега решение има ли
Крашнал или не, сървъра го отчита онлайн и поддържа връзката с него, за това и не допуска нова конекция от твоя адрес.
Прекратих връзката на k3cbotche3, не би трябвало да имаш проблем вече.
Redemption
Full Member
Full Member

На мен също ми изписва " Connecting to fastest server " . Немога да вляза,моля да се разреши и моя проблем. \(
dEZIBLE
Newbie
Newbie

Checking version и до там а имали как да го спра без да ви притеснявам ваз?
sokoleto
DarkKiss
Administrator
Administrator

Redemption wrote: На мен също ми изписва " Connecting to fastest server " . Немога да вляза,моля да се разреши и моя проблем. \(
sokeress4, sokeress5, sokeress6, sokeress1
И ти си с 4 активни.
jack-sparrow wrote: Checking version и до там а имали как да го спра без да ви притеснявам ваз?
Проверяваш тук, дали имаш акаунти свързани със сървъра. Ако в списъка присъства някой, с който не играеш в момента, можеш да влезеш в акаунта повторно - както предполагам знаеш, влезеш ли в акаунта създаваш нова сесия, като сървъра автоматично закрива старата. Можеш да помолиш и администратор да "убие" сесията.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не знам какво става, но съм с 3 лоудъра, няма забили, проверих в таск мениджъра и въпреки всичко, не мога да вържа 4ти лоудър. Говорих с един приятел и при него е така. Да няма ограничение от 3 през деня?!
zashto
Redemption
Full Member
Full Member

Тези 4 връзки присъстват.Обаче аз в момента немога да играя.Даже немога да влизам и в сървъра.Ако закриете тези връзки дали ще се оправи?Ако се оправи закривайте ги. :)
dEZIBLE
Newbie
Newbie

DarkKiss значи там дето си посочил намирам 3те вразки 4та не но пак Checking version и неми дава да пиша парова а като пробвам през дм мода ми влиза?

а сега става спрях всички ботове и ся стана
sokoleto
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

18.09.2010г.

Добавено е ограничение, позволяващо максимум 4 едновременни връзки към сървъра.
Добавен е трети автоматичен рестарт на D2GS в 23:00 часа всеки ден.

« Последна редакция: Днес в 10:26:23 am от DarkKiss »
Аз това виждам, обаче в чата Зод няколко пъти каза, че ограничението е 3 връзки. Кое е вярното? Хванете се и се разберете все пак...
zashto
DarkKiss
Administrator
Administrator

fpupesh wrote: Не знам какво става, но съм с 3 лоудъра, няма забили, проверих в таск мениджъра и въпреки всичко, не мога да вържа 4ти лоудър. Говорих с един приятел и при него е така. Да няма ограничение от 3 през деня?!
Няма такова.
Redemption wrote: Тези 4 връзки присъстват.Обаче аз в момента немога да играя.Даже немога да влизам и в сървъра.Ако закриете тези връзки дали ще се оправи?Ако се оправи закривайте ги. :)
Закрити са.
fpupesh wrote: Аз това виждам, обаче в чата Зод няколко пъти каза, че ограничението е 3 връзки. Кое е вярното? Хванете се и се разберете все пак...
4 са.
Alexandrov
Newbie
Newbie

Дарк какво правим хората които сме с нереално ип ... защото на моя доставчик сички сме с нереално ип и има още 2ма които играят в сървара и те като пуснат по 2 бота и аз няма да мога да влизам или обратното аз като пусна и те няма да могат няма ли начин това ограничение да се направи по ИД на пц-то или нещо щото ако още някои от хората които са на моя доставчик доидат да играят тук и хептен ще я вапцаме :) благодаря предварително
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте и от мен.Значи аз от снощи имам проблем.През деня всичко вървеше отлично.Работеха 2 бота и всичко беше наред.Но след това излязох малко по работа на вънка,но като преди това бях спрял травинкал бота и бях оставил само пиндел бота.И реших да погледна какво става с бота и видях,че бота неможе да се конектне.Спрях го и опитах и аз няколко пъти след което нямаше успех.Пуснах на ново бота той се конектна и започна да бие.След като направи първата игра и изляза спрях бота и реших да опитам и аз да вляза,но уви пак неможах.След време пак опитах и влязох направих една игра и излязох след което пак неможах да се конектна.И неска цял ден немога да се конектна.Прегледах и дали не съм он-лайн от линка който беше посочил администратора,но ме няма като конектнат усер.Някакво предложение да имате???От какво може така да се получава??Максимума на мойте връзки до сега са били 2.Така че да съм пресрочил връзките и заради това да не ме допуска го изключваме.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Alexandrov wrote: Дарк какво правим хората които сме с нереално ип ... защото на моя доставчик сички сме с нереално ип и има още 2ма които играят в сървара и те като пуснат по 2 бота и аз няма да мога да влизам или обратното аз като пусна и те няма да могат няма ли начин това ограничение да се направи по ИД на пц-то или нещо щото ако още някои от хората които са на моя доставчик доидат да играят тук и хептен ще я вапцаме :) благодаря предварително
Да,много от хората сме с нереални ип-та и просто е много гадно и се налага само да се оплакваме.Сигурно на хората им е писнало вече от нас или най вече от мене заради тоя интернет.Според мен ще бъде много добре ако може да се адва по акаунт.Просто ще е перфект!! :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Alexandrov wrote: Дарк какво правим хората които сме с нереално ип ... защото на моя доставчик сички сме с нереално ип и има още 2ма които играят в сървара и те като пуснат по 2 бота и аз няма да мога да влизам или обратното аз като пусна и те няма да могат няма ли начин това ограничение да се направи по ИД на пц-то или нещо щото ако още някои от хората които са на моя доставчик доидат да играят тук и хептен ще я вапцаме :) благодаря предварително
Не мисля, че екипа на сървъра трябва да прави услуга на доставчика ви, което той е задължен да прави по закон (да дава отделен IP адрес на всеки потребител). Решение по въпроса е да му се обадите (вие потребителите) и да изискате този адрес, за да няма конфликт.
nemo
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote: sokeress4, sokeress5, sokeress6, sokeress1
И ти си с 4 активни.
Проверяваш тук, дали имаш акаунти свързани със сървъра. Ако в списъка присъства някой, с който не играеш в момента, можеш да влезеш в акаунта повторно - както предполагам знаеш, влезеш ли в акаунта създаваш нова сесия, като сървъра автоматично закрива старата. Можеш да помолиш и администратор да "убие" сесията.
видях един от акаунтите ми и вече ми пуска по 2 обаче не фигурират другите 2 там ???