Какво става???Въпрос към Администраторите.

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Искам да се обърна към администраторите.От вчера вечера немога да вляза в сървара и да играя.Успях да вляза за кратко и до там.Става въпрос за новото ай-пи което ми аднаха администраторите и от което пиша в момента.До и сега немога да влизам в сървара и да играя.Прегледах за онлайн сесийте не фигурира моят акаунт.Също така прегледах и бан листата също не фигурира моят акаунт.Искам да попитам какво става?Да не би да има някой потребител баннат по rage?И от там да го отнеса и аз???Ще се радвам на бърз и коректен отговор от страна на администраторите.Благодаря Ви предварително!!
DarkKiss
Administrator
Administrator

На пръв поглед не виждам причина да нямаш достъп до сървъра.
Би ли изпълнил указанията, дадени в тази тема? topic2184.html

Дестинация d2.dreaming-bg.com
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Направих указанията в по горе посочената от вас тема.Ето го и крайният резултат.
(http://picbg.net/img.php?file=3bf80c235ca7a60d.jpg) както и продължението на тест-а (http://picbg.net/img.php?file=1ec24f95c693e628.jpg) . Снимките са 2 тей като неможах да побера целият тест в една снимка.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Нямаш загуби към сървъра, т.е. филтъра не би трябвало да те лови. Все още ли не можеш да влезеш?
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Не \( Опитах с заместването на регистрите така и с програмката като въведох ръчно аи-пито.Но няма резултат.А вчера след като видях че ми е аднато ай-пито влизах и играх в сървара близо около 2 часа.След това играеше бота и всичко вървеше добре докъто не се прибрах и видях че бота неможе да се конекнте.Аз като опитвах имаше момент в които се контектва за малко и ако се конектне изписва че реалмът е паднал а в същото време съм с лоадер с друг герой за да си прехвърля предмети.Можеби е хубаво да спомена че и също един от геройте "носач" също беше бъгнал и не неможеше да се влиза през него.А по принцип с този герой не бях влизал от ден-два.Споменавам този фактор тей като можеби по него ще можете да се ориентирате за разрешението на моят проблем. \(
DarkKiss
Administrator
Administrator

Имаш ЛС.