Реалм 1.10 класик неработи?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте отново от мене.Сигурно вече ви е писнало от мене,но уви какво да направя като ми харесва сървара много и искам да играя в него,но постоянно се сблъсквам с някакви проблеми заради филтъра които сте сложили.Както и да е това е друга тема няма да я обсъждаме в момента нея.Така отностно проблемът ми.Вчера с един от администраторите обсъждахме един друг мой проблем.След дълго дискотиране и правене на опити не успях да се свържа.Но малко по късно чрез малко промени от моя страна успях да се свържа.Въпросната тема е тази (topic5573.html). Така до тука добре свързвам се и всичко е наред до в момента когато реша да се конектна към 1.10 класик реалмът.Изписва ми че реалмът е паднал и не работи.А в същото време статистиката на сайта показва че е онлайн.След което пробвах да вляза пред Дрийм реалмът и всичко работеше перфект.Тогава забелязах че имаше доста хора от класик реалмът.Попитах за админи,но никой не ми отговори,явно е нямало.Писах и на ДаркКисс,но до и сега не ми е отговорил.Най-вероятно е зает с нещо и неможе да ми отдели време и затова реших да не го притеснявам с мойте глупости че сигурно на човека му е писнал от мене вече.Та затова реших да пусна тема и ако могат и останалите администратори отговарящи и имащи достъп до сървара да дадат някаква идея от какво може да е това.Благодаря Ви предварително.

ПП:Извинявам се за ф-а заради мойте глупости.Моля да бъда извинен тей като както вече горе описах харесва ми сървара много,преди съм играл и сега искам да играя и ще ви помоля ако имате възможност да ми помогнете,че аз вече направо се побърках.

Приятен ден!!!
DarkKiss
Administrator
Administrator

Здравей отново :),

Филтъра, който сме наложили касае сървъра, не конкретен realm. Иначе казано, щом се логваш в акаунта си и стигаш до realm листа, значи проблем с филтрирането нямаш.

Както показаха и няколкото простички теста, които направихме вчера с теб - проблем със сървъра в действителност няма.
Ето 2 неща, които можеш да опиташ и ще те ориентират къде да търсиш:

- Сложи кабелчето от доставчика в друг компютър и опитай да се свържеш от там - ако стане, вероятно проблема е в софтуера на машината ти.
- Опитай с твоя компютър, от друг и-нет доставчик - ако стане, вероятно проблема е в провайдъра ти.

Можеш да отправиш и запитване към поддръжката на провайдъра - ако има проблем при тях би трябвало да го открият. За да проверят обаче, ще трябва да им предоставиш и малко повечко информация, като например IP адреси и портове на сървъра.

Сървъра ни в момента стои зад IP адреси: 78.90.183.32, 78.90.183.58, 78.90.183.213, 78.90.191.129, 95.111.50.36, 95.111.50.135, 95.111.50.136, 95.111.50.138, 95.111.50.139
Портове: 6112, 6113, 6114, 4000.

По принцип зачертаните в момента не ги използваме, но във всеки един момент може да се наложи да стартират - не е лошо да го имат напредвид.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Благодаря Ви много за коректния и изчерпателен отговор.Започвам да работя по проблема си дано да имам някакъв успех.Отново благодаря на вас и на екипа който подържат сървърът.Наистина коректни и толератни хора които наистина заслужават едно голямо Уважение.Рядко се намират вече такива хора или най вече администратори които подържат сървари.Отново Благодаря!!!Ако имам отново някакви въпроси ще се обърна към вас за помощ.Лек и приятен ден и се надявам да не съм бил много нахален в последните дни. :)