Проблем с герой бот

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
ppr_Absurt
Newbie
Newbie

Здравейте, моля Ви помогнете имам проблем с един от героите които пусках на бот, става дума за акаунт beylian9 герой k-bot, като влизам нормално през д2 лоадера си влиза безпроблемно в игри, но уви като пусна к3с бота стига до правенето на игра отваря се вратата и дава "your connection has been interupted" пробвах от 2 други ипта няма нищо общо с ограниченията изтеглих няколко к3с бота същата работа. Помогнете моля Ви!
JusifySex
Full Member
Full Member

topic1997.html погледни по надолу са дадени най-често срещаните проблеми до колкото видях и тфоя го има виш прочети !!! А ако не стане виш дали си оставил героя в акт3 , защото ако не си го оставил в ацт 3 ще ти дава ерор .. Приятна игра : ) И пиши за резултата :cool: :D :angel: :laugh: :punish:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Проблем: Бота ми дава "Your connection has been interrupted" когато мине през портала за Травинкал.
Решение: Вдигнете Holy Shield.
:)
....
ppr_Absurt
Newbie
Newbie

Не, проблема въобще не се крие в това имам дигнат холи шилд, пусках го на преди, но сега неще пускам още един бот такаче не е и в него вината. Ако има някой админ и той да си каже мнението.
ppr_Absurt
Newbie
Newbie

Оправих се. Благодаря Ви :*
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сега сподели и с останалите как си го оправил, защото все пак има един малък %, които четат форума, преди да пускат нови теми.
zashto