заключени ацц моля оправете ги

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
NeverBackDown
Newbie
Newbie

имам 2 заключени акаунта заради брат ми които се опитвал да излаже някой с трейд на аникс, и за ради това и аз бях 14 дена с бан и все още сам с 2 заключени акаунта които са от тая бройка които сте заключили 2 от тях са мои другите са на брат ми моля да ми ги оправите
акаунтите ми са :
Liverpool0 \ GeTDowN
DarkKiss
Administrator
Administrator

Акаунтите са заключени за постоянно, само бана трае 14 дни.
NeverBackDown
Newbie
Newbie

еми добре де аз какво съм виновен за глупостите на брат ми да седят неговите постоянно аз вина нямам прибирам си се една вечер и сам баннат и в поста за бана ни пишеше че са заключени докато не се изплати
DarkKiss
Administrator
Administrator

Братя, сестри, майки, бащи - всичко що е от един IP адрес го слагаме под един общ знаменател. Като се спъне единия ще паднете всички.
NeverBackDown
Newbie
Newbie

"us. accs. GeTDowN, Liverpool0, returned, Fussion, Venom, DreamCrusher, Get-Down, Dark_angel
IP : 87.246.xx.xx banned for 14 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
всички акаунти на потребителя остават заключени докато не намери начин да се издължи във връзка с тази... далавера. "
ето това пише и в това пак казвам ваобще не сам намесен тия първите 2 акаунта са мои другите са си негови и не ме интересуват като прави глупости няма да играе ама моля оправете моите а и в тях ми е всичко което имам от колко време си играя и накрая така без вина да се получи ...
NeverBackDown
Newbie
Newbie

то хубаво едно Ип-то ама като аз вина нямам разбери ме виновен си е тои редно е неговите ацц-ти да са заклиучени не и моите
DarkKiss
Administrator
Administrator

Вероятно не си прочел предното ми мнение. Нищо, ще го повторя.
DarkKiss wrote: Братя, сестри, майки, бащи - всичко що е от един IP адрес го слагаме под един общ знаменател. Като се спъне единия ще паднете всички.
Ако сте с различни IP-та ще ви банваме поотделно. Когато използвате едно, ще горите и двамата. По-просто не мога да ти го обясня. Акаунти няма да отключваме и причината за това е много проста - на практика не е възможно да определим кой акаунт чия собственост е.

Затварям темата, няма смисъл да си говорим едно нещо по 10 пъти.