Изчезнал мерк

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
dEZIBLE
Newbie
Newbie

значи както бота си прави бр нали отваря тп влизат и др те хора и мерка ми умира след това отива до малах и изписва Interupdet и бота прави нова игра и там отива до Qual-Kehk и показва че няма мерк все едно никога несъм имал някакво решение имали евентиално ако може да се варне мерка някак си :)

Edit:Мерка изчезна снoщи към 21:14:36
sokoleto
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Такива теми сигурно има 100 и отгоре...
Като ти умре мерка, самата игра и трябват някакви милисекунди, за да отчете, че мерка ти е умрял и да во възтанови срещу 50 бона, при който и да е в определения град.... Но тъй като и бота при умиране на мерка за го предпази от умиране, излиза мигновенно и бота ти е излезнал точно в този момент докато самата игра не го е отчела, при което - мерка умрял, но системата не го отчита и си правиш нов мерк, и пренастройваш бота да не излиза при умрял мерк.
Едит: Не ме питай как да го направиш :) и това го има обяснето 100 и отгоре пъти.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jack-sparrow wrote: значи както бота си прави бр нали отваря тп влизат и др те хора и мерка ми умира след това отива до малах и изписва Interupdet и бота прави нова игра и там отива до Qual-Kehk и показва че няма мерк все едно никога несъм имал някакво решение имали евентиално ако може да се варне мерка някак си :)

Edit:Мерка изчезна снoщи към 21:14:36
Ама ти сериозно ли говориШ... ?? О_о
Е как така да го няма мерка?Провери ли да не би да се е скрил някъде зад сташа или да е кръшнал при Аниа ?
....
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Случва се мерка да изчезне.. особено често когато героя е на бот , няма какво да направиш освен да си купиш нов.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.