влизам и нямам нито един герой?каква е причината?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
sapiora
Newbie
Newbie

след забиване на сървара нямам нито един герой а имах 3 ма 91 левел с яко неща помогнете моля ви????
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

А смени ли реалма от ДМ на Класик ??
....
lelemale
Newbie
Newbie

Здравеите!!! Имам едно проблемче което искам по някакъв начин да бъде разрешено ...,ако меже все пак?Преди около година време имах едно ацц в което немога да вляза ... Паса ли е сменен или нещо се е бъгнал.Ще може ли някак да се оправи и да ми се каже паса ,защтот имейла ми е неактивен от много време? ацц-то е GRISWODER ,а неактивния имейл е [email protected] доколкото си спомням!!

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!

narcomana_
Newbie
Newbie

sapiora wrote: след забиване на сървара нямам нито един герой а имах 3 ма 91 левел с яко неща помогнете моля ви????
Паса ти го знаят 2,3,4,100 човека до бабата на жената на брата...... мхм ццц :nenormalniste:
Сменяй паролата си на две седмици и не я прави нещо от сорта на "Панасоник" (извинявам се за рекламата)
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ами това, честно казано, няма как да стане.

А що се отнася до постовете на narcomana_ не ми харесва че се вреш по всички теми и пишеш някакви критични коментари. Ако не можеш да помогнеш просто си трай. Със сигурност не си ти човека който да критикува потребителите за каквото и да било. Следващия твой коментар, който видя и е написан по този начин ще бъде изтрит!