mac os x 10.6

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
pistov
Newbie
Newbie

[admin]del[/admin]
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Под мак операционната система, мисля че само с " GateWay Editor " Би трябвало да успееш, тъй като регистера от форума е за windows... тъй като от тука на 95процента сме с уиндоуси.. Провай с този едитор, ако не ти тръгне самия едитор тъй като не съм сигурен, дали ще ти го отвори, си изтегли някакъв симулатор, чрез който да отваряш Windowsки файлове, предполагам разбираш, какво се опитвам да ти обясня.
Едит: И гледай за вбъдеще да пишеш на кирилица... че тука има правила и са в употреба, не е като в други форуми.
pistov
Newbie
Newbie

[admin]del[/admin]
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pistov wrote: az si go svalih gateway editor ama toi e exe , a mac os x otvara samo dmg file :/
az bqh i na linux i vurveshe mnogo dobre tam s edna programa Wine go podkarah diabloto i regfile koito e za gateway editora ostava mi samo shansa da tursq wine za mac os x :/
Именно за това ти говоря, че мисля, че не се поддъжа от самата ОС.. за това си намери симулатор и мисля, че ще стане... Точно от 1 седмица уча Мак :) , ще питам в даскалото и щи драсна ЛС..

Едит: И пиши на Кирилица, ти ще го отнесеш, не аз.
pistov
Newbie
Newbie

ok , mersi se pak za pomoshta, a do kirilicata tuka na toq mac nemoga da mu otkriq nikvi kirilizatori sa kvo moga da naprava :/
pistov
Newbie
Newbie

ei sa dokato turseh v neta uspqh da namerq editor

v editora koito e za mac os x moje samo da se editvat europe,asis,east i west. Az editnah asia kato go smenih na dreaming,ip-to i zonata i lognah v igrata i raboti tozi editor za mac ako nqkoi ima problemi i nz kak se smenq vliza v tozi sait

http://www.***********/?go=join

i svalq "an MAC GatewayEditor"

tova e ot men leka :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И на идея си нямаш колко си прав...наистина това беше от теб....довиждане :)
....