измамиха ме

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
fuckandrun
Newbie
Newbie

трейт по земя ....мислех че в този сървар има че чесни играчи и справедливи администратори но уви...дадох охм за амихилиус но такъв не получух :( пича така и не се върна след като лефтна, стоях и си чаках 20 мин. \( надявам се да не ми се случва повече такова нещо
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За съжаление винаги и навсякъде има такива играчи.. Едва ли ще се изчерпят.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Leader
Newbie
Newbie

Има един начин по който можеш да се подсигуриш, че няма да бъдеш измамен.И двамата трябва да носите итемите за размяна в себе си.Заставате достатъчно далече един от друг и пускате итемите веднага и се отправяте към итема на другия играч.Така ако се опитат да ви измамят лесно ще можете да си вземете своя итем без да губите нищо.Не казвам, че е най-безопасният метод за такъв вид размяна, но 100% е по-ефективен от "дай ми руната, аз ей ся ше ти го донеса"

ПП:зле съм с българския :punish:
drek
Full Member
Full Member

Този начин също е неефективен поради причината , че:
Може да сте се разбрали за аникс 20/20/10, а на земята да стои аникс 10/10/5 и няма начин да разбереш преди да го вземеш ,заради това най-добрия вариант е да има 3-ти човек посредник .
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Най-добрия вариант си остава когато има админ във играта :)
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Най-лесно става, за да не ви измамят да викнете Администратор в играта като посредник на размяната и така няма да има опарени.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Малко като Офтопик излизам.. След Администратора.
Но всички ревете за аниховете, че нямало как да се докажат, че ви лъжели.. Еми да сте чували за клипчета ? Със снимки трудно се доказва, но с едно клипче всеки такъв ще украсява до живот, Острова на Изгнанието...
fuckandrun
Newbie
Newbie

добре де и аз нищо немога да получа,така ли...които е прецакан си остава прецакан....
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fuckandrun wrote: добре де и аз нищо немога да получа,така ли...които е прецакан си остава прецакан....
Правилно си разбрал .
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Предмети при кражба и измама не връщаме, защото 99% от случаите, вие, играчите имате вина.
fuckandrun
Newbie
Newbie

ми поне измамника няма ли да бъде наказан :secret:
drek
Full Member
Full Member

Играчът е наказан и си излежава присъдата, можеш да провериш в тази тема post27111.html#p27111