Да се смееш ли,да плачеш ли...

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Djihad
Full Member
Full Member

Така,наясно съм с правилата на сървъра,съжалявам,че мрънкам относно това,но все пак и бих желал да предупредя други играчи за да не се прецакат по тоя начин :)
Става въпрос за трейд на аних,в правилата пише,че каквото е на земята не е ничие,но трейда не го направихме по земя,поне руните които момчето открадна не ги взе от земята,а на трейд...

Аниха беше 20/16/10 по негови думи

ацц: Teodora

Ето скрийнове на разговора и това което му давам на трейд:

Image

Решихме по трейд,а не по земя:

Image

Взе руните и написа това:

Image

Taка и не дойде това момче повече в играта,за да тръгна да трейдвам прежалил съм ohm ist,не ми е за руните,а за начина...мислех,че тука са дошли хора играещи играта,а не синовете на Ахмед Доган,Румен Овчаров и компания гледащи да прикрадат нещо отгоре...

Няма доказателства,че това е дори нашия сървър,но все пак в ацц-то: Teodora с което не е влизано от както излезе в..във въпросния сорс руните си стоят...

П.С Ако някой може да помогне здраве да е,дори acc: tipche ще потвърди за въпросното момче,че се опита да го изгърми с Lo за аних 19/19/10 ,ако ли не...другите да внимават и съжалявам за изгубеното време...
Si vis pacem...para bellum
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Перманентен бан за акаунти fulhamfc, Teodora, dr3amt3am, kokokoleda, p0ist, Tiffanyyy, KaTeriNa без право на обжалване.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Браво на админите. Аз обаче друго не мога да разбера. До сега не е останал някой ненаказан за такива прояви, но те продължават да крадат... Толкова ли не им се играе тук на тези хора не знам...
zashto
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Лично за мен няма по-долно нещо в тази игра...кражба... (fubar)
....