Биене в Баал Хел игра

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Влиза нашия , дава ми хост и почва да ме млати ? Какво да кажа , просто днешното поколение е напълно изчаткало... :punish:

http://prikachi.com/images/84/2597084B.jpg - ацц на този сополанко е : AizOne

Нямам какво повече да добавя , то всичко се вижда...
aizone
Newbie
Newbie

скъпи "ебльо" малко не преувеличавамe ли нещата ?
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ами ако си 70 левел и си ми взел баал или си ми взел експ шрайна, до който стоя и аз ще те бия.
zashto
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

aizone wrote: скъпи "ебльо" малко не преувеличавамe ли нещата ?
Ти май верно си някакъво хипер безмозъчно подобие на живот ? Нестига че си уникално ограничен и не си българин както се вижда от правописа ти(нито главни букви , нито препинателни знаци) , ами си и достатъчно нагъл да спамиш по темата , вместо да ми се молиш като псе в играта ! Сега като си толкова отворен мойто дете , ще почиваш ! КАПИШ ?
fpupesh wrote: Ами ако си 70 левел и си ми взел баал или си ми взел експ шрайна, до който стоя и аз ще те бия.
Приятелю твоето мнение кой го е искал ? В този случай просто детето ми имаше зъб , понеже преди това започна нещо да се заяжда и му казах истината в очите и малко го заболя и реши да започне да ме бие в отворена игра БХ ! А щом така мислиш бий си и ти в Бх-тата хората и ти ще ядеш бан , мен т'ва не ме бърка , просто спрете да спамите темата , деца ! Тя е за някой админ да я види и да прецени какво да прави !
aizone
Newbie
Newbie

я дай още снимки че ми е интересно какво се е случило преди да излезе надписа LPFC was slain by G-iZrOd :cool:
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1. Не помня да си ми приятел
2. Да ме наричаш дете без дори да ме познаваш...
3. Ако я види админ най-много ти да го отнесеш, защото нито темата ти е изчерпателна, нито въобще мястото и е тук, поне доколкото аз съм чел правилата.
Показваш някаква снимка, на която не се вижда нищо - нито играта, нито сървъра. Получаваш две мнения и започваш да ни храниш. Кой е детето тук?
zashto
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като цяло 10 дена бан от форума...има си тема за бан рекуест,снимката не показва нищо и най-вече заядливо поведение с останалите юзъри
....