Проблем с отварянето на Loader-и !

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Redemption
Full Member
Full Member

Снощи като легнах пуснах 2 бота.На сутринта като станах единия крашна и рекох да поиграя малко.Пуснах диаблото и не ми зарежда да си пиша акаунт и парола.Погледнах в Task Manager-а да проверя дали не е от мен,но в процесите нямаше нищо освен единия бот,който бях включил.Потърсих админ казах му акаунт,единствения с който съм ( бота ) . Той ми отговори,че имам само 1 акаунт с моето IP.Също така влизах с всичките ми акаунти,но пак нестана.
Моля някой да помогне... :(
DarkKiss
Administrator
Administrator

Можеш ли да опиташ отново?
Redemption
Full Member
Full Member

Пак нестава...
Redemption
Full Member
Full Member

Значи никой не "ебава".ЕВАЛА :(
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може и така да стане, ако не бъдеш по търпелив.
headless94
Newbie
Newbie

Аз имам същия проблем ако намерите решения моля пишете в тази тема :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Довечера може да се измисли някакъв компромисен варянт :)
sashojj8
Newbie
Newbie

Здравейте.От няколко дни не мога да влизам с 2-ро Диабло (лоадер) :) . По едно време имаше варянт от лаптопа влизам с 2 лоадера а от компютара с 1.. и си помислих, че диаблото се е бугнало.. но и на лаптопа вече от вчера не мога да влизам с 2-лоадера.. преинсталирах диаблото и на 2-та компютъра и пак не става. Ако може да ми се помогне ще съм мн благодарен.

Мерси предварително на целия еким на Дреаминг :)
13
DieTard
Newbie
Newbie

sashojj8 wrote: Здравейте.От няколко дни не мога да влизам с 2-ро Диабло (лоадер) :) . По едно време имаше варянт от лаптопа влизам с 2 лоадера а от компютара с 1.. и си помислих, че диаблото се е бугнало.. но и на лаптопа вече от вчера не мога да влизам с 2-лоадера.. преинсталирах диаблото и на 2-та компютъра и пак не става. Ако може да ми се помогне ще съм мн благодарен.

Мерси предварително на целия еким на Дреаминг :)
Мисля, че броят на едновременните връзки е намален на 3 от около 2 дена.
Когато вече неможеш да отваряш нови d2loader-и от X PC, можеш да пуснеш още 1 d2loader от Y PC(или виртуална машина) със същото IP. Имат някакъв бъг с алгоритъма за ограничаване на връзките, освен че използват IP, използват и MAC адреса. Т.е. при ограничение от 3 d2loader-a, ако имаш 2 PC-та(1PC и виртуална машина) можеш да пуснеш 4 d2loader-a.
sashojj8
Newbie
Newbie

Не мога да пусна 4 лоадера. Значи ако пусна 2 лоадера от комп Х то от комп Y не мога да пусна нито 1 :)
13
DieTard
Newbie
Newbie

sashojj8 wrote: Не мога да пусна 4 лоадера. Значи ако пусна 2 лоадера от комп Х то от комп Y не мога да пусна нито 1 :)
Да не ти е останал активен Diablo II.exe процес, постоянно ми се случва. Аз в момента съм с 3+1 loader-a. Пиши в cmd-то taskkill /f /im "diablo ii.exe".
sashojj8
Newbie
Newbie

Нем.Нито в cmd-то никаде няма отворен друг проце.... изключил съм единият компютър и пак не иска да влезе с втори лоадер :( незнам какво да права :)
13
ancho_lovech
Newbie
Newbie

и аз имах този проблем реснах PC-то и се оправи \)