Имам проблем! Не ме пуска в батъл нет да вляза

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Ek3eKyToPa
Newbie
Newbie

Има ли админи ако има може ли да попитам нещо дали съм баннат и защо не ме пуска в батъл нет да вляза.
ИП-то ми е 85.217.234.69 , моля помогнете - искам да играя и доколкото знам не съм нарушавал правилата!!!!!!!
narcomana_
Newbie
Newbie

Ek3eKyToPa wrote: ima li admini ako ima moje li da popitam ne6to dali sam banat i za6to neme puska v
battleneta da ip-to mi e 85.217.234.69 plz pomognete iskam da igraq molqvi !!!!!!!!!!
Яд ме е, че не съм отново със старите си права в някои сървъри. ПИШИ НА КИРИЛИЦА! Ти в български сайт ли си или забрави българския език? Има ".reg" файл който би трябвало да е в директорията на играта ти, стартираш го и ти е ъогрейднат сървъра, тоест вече ще играеш, версия: 1.10 и ако си на БТК- мини на нещо друго. УСПЕХ
Ek3eKyToPa
Newbie
Newbie

Аз не съм нов тука. Относно рег-а на дреаминг ми е сървър лист-а. До вчера нямах никакви проблеми да вляза и играя и т.н. Днес сутринта като станах и пробвах да вляза не ме пускаше и сега не ме пуска. Като цъкна батъл нет - излиза нали 1вото съощение "Connecting to the fastest server" и дотам - не ми изписва нищо друго колкото и време да мине.
Проверих в листа с баннати ацц-та и ип-та но не фигурирам в тях така че проблема трябва да е друг.
Моля някой, който знае какъв е проблема да пише.
DieTard
Newbie
Newbie

1. 85.217,226,44 84 days 0 hour 57 minutes 35 seconds
Случайно това да е твоето IP?
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не. Това не е неговото ИП и той не е баннат. Това, което ми идва като идея е да си отвори папката на диаблото, да активира файла dreaming.reg и да цъкне йес... може пък да стане...
Ek3eKyToPa
Newbie
Newbie

Вече пробвах сутринта това , не се получи администратор Таков. Сега пиша от лаптопа на 1 приятелпо рано днес влязох от неговия комп без проблеми в диаблото. Даже го копирах неговото и замених моето с неговото и пак не става ...
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

А този интернет, с който си в момента можеш ли да влезеш?
zashto