ДО някой от админите

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
banderoll
Newbie
Newbie

Така искам да помоля някой от админите в сървара да помощ,защото първо ми изчезваха неща от ацц-та разбрах кой ги краде само незнам как ми разбира паролите и искам да помоля АЦЦ- ti4o да бъде баннато и не само ацц-то ами и ип-то защото кражбата е многооо лошооо нещо не може все пак аз да пускам ботове и отделно да ръня и после всичко което сам изкарал с пот по челото да ми бъде откраднато и ако може да ми дадете и паролата и да си върна всичко което е мое ще съм ви много благодарен мерси предварително че ми обърнахте внимание и дано направите нещо по върпоса
narcomana_
Newbie
Newbie

banderoll wrote: Така искам да помоля някой от админите в сървара да помощ,защото първо ми изчезваха неща от ацц-та разбрах кой ги краде само незнам как ми разбира паролите и искам да помоля АЦЦ- ti4o да бъде баннато и не само ацц-то ами и ип-то защото кражбата е многооо лошооо нещо не може все пак аз да пускам ботове и отделно да ръня и после всичко което сам изкарал с пот по челото да ми бъде откраднато и ако може да ми дадете и паролата и да си върна всичко което е мое ще съм ви много благодарен мерси предварително че ми обърнахте внимание и дано направите нещо по върпоса
Админите са следотърсачи и бан наред така ли?
Ми като ти знае паролата помисли защо е така (или е елементарна или си я казал на някой). Ботовете са от настройки и за това че ти крадат всичко си е твои проблем. Пробвай с подобна парола "2bgh79bhj51" (но си я запиши някъде) :punish:
banderoll
Newbie
Newbie

ХАХАХа ае ти си много лек е маняче хахах работата е това да се наказват хората който крадат хаха направо съм потресен кви хора има.....ограничени някви празни хора дето незная къде са намират и въобще за какво са тука
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

banderoll wrote: ХАХАХа ае ти си много лек е маняче хахах работата е това да се наказват хората който крадат хаха направо съм потресен кви хора има.....ограничени някви празни хора дето незная къде са намират и въобще за какво са тука
На админите мисля че като за начало им трябва малко помощ от твоя страна , като например : ацц , кой има достъп до него (знае ти паролата) , приблизително време на случилото се .. вярно е админите не са гадатели едва ли ще седнат да гледат логове за 1-2 седмици назад
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
drek
Full Member
Full Member

Бих те посъветвал да пишеш тук topic1848.html
, като предварително прочети първия пост за да можеш да дадеш съответната информация.
Паролата можеш да си върнеш чрез опцията забравена парола.
banderoll
Newbie
Newbie

мерси за съвета ама вече говорих с админ и съм направил нужното \)
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В такъв случай темата ще бъде заключена и моля занапред потърсете вече съществуващите теми за проблеми от такъв тип :)