Искам да знам Reasona за бана ми

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Penk0
Newbie
Newbie

Оставих фолоу бота и излязох, сега се връщам и гледам, че не мога да се кънектна в сървара и съм в Ban list. Моля поне ми кажете reason :).Мерси предварително.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

maz0 wrote: chervil0, Indika, HowDow, greenzone (95.43.77.35) - 5 дена бан за обиди.

84.201.196.99 banned for 2 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
Operation successful.
84.201.206.94 banned for 2 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
Operation successful.

Ботове в отворена игра.
Извадка от Правила за игра в сървъра

Code: Select all

От днес (29.01.2010 г.) се забранява ботовете да бият в отворени игри(без парола) освен тези, които имат такова предназначение - BR, Diablo, Cow. Забраната няма да влезне в сила от този момент, а се дава гратисен период от 2 дена, в които всички играчи да могат да си коригират ботовете. За тези, които не знаят как да направят това - да питат в специалния раздел за помощни приложения.

След влизането в сила (01.02.2010), всеки потребител със засечен бот в игра без парола (освен разрешените такива) ще получава IP Ban с продължение 2 дена.

Допълнение: Тъй като сред вас има хора с IQ равно нa годините им, пояснявам:
Играта на бота трябва да подсказва какви рънове се извършват в нея. Публични игри със случайно генерирано име ще водят до 48 часов бан от сървъра, а всяко следващо провинение ще е с двойна продължителност спрямо предното.
Penk0
Newbie
Newbie

Значи ще трябва да изтарпя наказанието... \Х
Penk0
Newbie
Newbie

И все пак нали при Бал рън няма наказание?Защо съм баннат?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Прочети още 20-30-40 пъти поста на колегата и да се надяваме,че ще вникнеш в смисъла на написаното от него.
От днес (29.01.2010 г.) се забранява ботовете да бият в отворени игри(без парола) освен тези, които имат такова предназначение - BR, Diablo, Cow. Забраната няма да влезне в сила от този момент, а се дава гратисен период от 2 дена, в които всички играчи да могат да си коригират ботовете. За тези, които не знаят как да направят това - да питат в специалния раздел за помощни приложения.

След влизането в сила (01.02.2010), всеки потребител със засечен бот в игра без парола (освен разрешените такива) ще получава IP Ban с продължение 2 дена.

Допълнение: Тъй като сред вас има хора с IQ равно нa годините им, пояснявам:
Играта на бота трябва да подсказва какви рънове се извършват в нея. Публични игри със случайно генерирано име ще водят до 48 часов бан от сървъра, а всяко следващо провинение ще е с двойна продължителност спрямо предното.
....