Въпрос относно рестартите:

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Djihad
Full Member
Full Member

Здравейте,искам да споделя нещо,което забелязах и от няколко дни се убеждавам в това: Рестартите са нагласени "random" както и казахте,но след като рестартира един път,в повечето случая след 10-тина минути следва втори рестарт,героите пробвах и ръчно,пробвах и с бот видях,че след първия рестарт - нямат никакви проблеми,дори и да са в игра всичко си им е наред,но след втория (този в следващите 10 минути) всичко свършва-ако героя е в игра 10 от 10 (айде в моя случай 4 от 4) се бъгва "ftjg" . Въпроса ми е по два пъти ли ще се рестартира сървъра вече във времето от 15:00 до 15:30 (например) и нека ако има друг потребител забелязал нещо такова да каже,да не е да изляза само аз като някъв киселяк,защото просто питам и правя разлика с преди няколко седмици,когато рестартираше по 1 път \]
Si vis pacem...para bellum
dr0m
Hero Member
Hero Member

Еми няма как да ти кажат с абсолютна точност, защото ти сам каза, че системата е на "рандом" режим и избира произволен час :).
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Да но тези повторни рестарти водят до FTJG... :(
dr0m
Hero Member
Hero Member

Точно тия рестарти оправят този проблем ! Сега това, че се е случило 1-2 пъти да се повторят през 1-10-20-30-60 минути не пречи \).
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Не се е случило 1-2 пъти а от 10 пъти ще се случи 8 така ще ти го кажа, поне при мен е така! И колегата Djihat е написал почти същото :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ще се опитам да бъда максимално ясен и да не ви обърквам :)
В момента имаме това:
Dreaming Server: Online

DreamingMod D2CS Online
DreamingMod D2DBS Online
- DreamingMod (dreamingmod.dreaming-bg.com) D2GS #1 Online

1.10 Classic D2CS Online
1.10 Classic D2DBS Online
- 1.10 Classic (d2gs1.dreaming-bg.com) D2GS #1 Online
- 1.10 Classic (d2gs2.dreaming-bg.com) D2GS #2 Online

Когато дойде време за рестартите и сте в игра в D2GS #1 (просто пример) и машината се рестартира в 15:13 часа (отново просто пример) и след това направите игра и може да сте в D2GS #2 което все още не се е рестартирало и през оставащите минути до 15:30 се рестартира.Предполагам,че това е причината да си останал с впечатлението,че се рестартира по няколко пъти.А колкото до бъгването-лично мое мнение е,че си е чиста проба късмет (божа работа)
....
Djihad
Full Member
Full Member

Много благодаря за обяснението,това беше последното нещо което бих се сетил :D
Si vis pacem...para bellum
BiGMetaL
Newbie
Newbie

А пък аз съм останал с впечатление че и 2 те GS се рестартират минимум по 2 пъти ( стигало се е и общия брой да стига 7 за 30 минути )
dr0m
Hero Member
Hero Member

Грешно впечатление - грешни изводи.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BiGMetaL wrote: А пък аз съм останал с впечатление че и 2 те GS се рестартират минимум по 2 пъти ( стигало се е и общия брой да стига 7 за 30 минути )
Много грешно впечатление. Не знам от къде си ги изсмуквате тези твърдение, но като не си сигурен в едно нещо, по-добре не го казвай, така само създаваш грешни впечатления в останалите потребители.
zashto