TMC & AutoHit

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
ch1tusa
Newbie
Newbie

Даркис бих искал да се обърна към целиа екип.Сървара е страхотен има някои недостатъци но като цяло е доста добре.Така по темата понеже гледам в Classica постояно има по 2,3 админа онлаин ем сложете и в дмто.Според мен на секи му писна да гледа как програмистите с TMC & Autohit се имат за силни и тн ето и поредния които се счита за TMC има и свидетел - acc : Apocalypse
link : http://store.picbg.net/pubpic/D1/9A/910 ... aed19a.jpg тук е acc,motd бих искал да се направи нещо по въпроса
BehindYou
Newbie
Newbie

при дуелите с въпросния не знам как ме обръщаше всеки път но от далече забелязох че acc: vorlex имаше увеличен каст фраме ...
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

едва ли ще се направи нещо по въпроса това с тмц и ах стана мода в фъна да не говориме че и двама от екипа играят с него ( забелязвал съм и не само аз мога да потвърдя :angel: )
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нямам отношение по темата, но последния коментар ме издразни, ма кой беше ти, че да казваш, че от екипа са Кастери, аФто хитери и тем подобни, има си хора, които да следят точно тези. ДаркКисс му дал права на Сульо и на Пульо, защото е преценил, че са точни и ако ги нарушат, мислиш ли, че ще ги имат ?
Научи си контролите на героя и тогава говори, защото от опит мога ти кажа, че сорки кастери с по 200 каст фреим, не могат да ме фанат, не могат и да ми избягат... Защото и идея си нямат. Така че не говори без да си запознат как стоят нещата.
Сульо и Пульо са случайно избрани имена.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Димо, да се пробваме :*
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С т'фа фхр дето го показва не бие на ТМЦ както и ИАС фрейма.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
ch1tusa
Newbie
Newbie

Roots тва е моя сорс :) 2рия комент е на свидетеля
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отностно 2-3 админа с "добавки", има на предвид мен и Infection, което мисля че само е смешно по себе си :)

Има кой да проверява тези играчи, но просто не виждам смисъл да се раздува толкова много, за да не вземат да се скрият.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Маз0, не се обиждай, но не можеш да отречеш, че не сте ползвали, макар и да не сте злоупотребявали :).
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

така незнам за мазо, но лично мога да потвърдя че Darkkiss и Infection си цъкат редовно да не говорим че папи играе и с АХ това всеки го знае в мода, после ми говорете за правила и т.н какви правила какви 5 лева щом самите хора от екипа играят с подобно нещо и съдят другите даже и срам си нямат. 4аделче не се обиждай но като незнаеш как стоят нещата в мода не се обаждай аз поне играя 2 години в тоя мод и знам за какво иде реч горе доло. а уж говорехме за правила.. правилата били за всички, глупости на търкалета да не говорим че се и плаща за някой итеми кадето вече става банална обстановката
Archivexianghua
Newbie
Newbie

И как стигна до този извод? Ако можеш да ни предоставиш доказателства, където изброените от тебе по горе хора ползват хакове защо за сега виждам просто едни празни думи изпълнени със завист. Това, че играят по добре от тебе от мене или от някой друг не ги прави автоматично хакери нали така? Каквото и да си говорим вие сте на един принцип, а той е "Щом някой ви бие следователно тоя някой е хакер".
По-добре дръжте устата си затворена и оставете хората да ви смятат за глупави, отколкото да я отворите и да разсеете всички съмнения.
dr0m
Hero Member
Hero Member

За тоя по-горе - ти си мазник баце.
Archivexianghua
Newbie
Newbie

О, времена! О, нрави! Подобните се лекуват с подобни. За да разбереш за какво ти говоря click,click Нямаш право да коментираш точно ти!
Когато имате доказателства тогава се оплаквайте. Най-лесно е да набедиш някой за нещо, но не и да оцениш ти в какво състояние си. Прекалено на вътре се вземате момчета, това е игра.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

В мода съм забелязал, че всеки втори-трети е с тмц..Админите също играят с тмц, но все пак админ админ не може да банне :).Ако почнат да се баннват всички хакери ще останат максимум 2-3 админа ^^
"Щом някой ви бие следователно тоя някой е хакер".
Това е частично вярно.Мен ме бият 3 сорса,2-ма, от които честно(другия е с увеличен фхр фрейм и айм).Аз също съм играл с тмц, но това беше 1-2 дни.Но аз със хак играя по-зле отколкото когато съм без хак :Д
dr0m
Hero Member
Hero Member

Чакай, чакай - тоя по над мене ! Заради какво не мога да казвам мнение?
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тука ли намерихте да серете?
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Интересно,интересно...ще следя с интерес темата :laugh:
То и аз съм хакер по логиката на някои хора.
Какво толкова?!
Като видите сорса с енигма и избухвате в смях...ама след няколко врътки почвате да наривате,че не е чиста играта :nenormalniste:
....
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

знам че някой хора искат да се издигнат в очите на други с тея постове, но приемете действително истината, тея от 1.10 класик незнам изобщо защо пишат като незнаят за кво иде реч в мода
loshia
Jr. Member
Jr. Member

това ацц е мое и на 1 авер, а той наистина е много луд с файерка :)
а ти първо видя ли итемите на сорсера, че после да правиш излишна тема?
сорсата си е 200 каст мой човек и е луда наистина. не си мисли че като мреш и е с ауто или там както го наричаш ти :)