Забравена парола

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
vnikolov
Newbie
Newbie

Здравейте, опитвам да си върна старото ацц, но нито в сайта, нито в играта мога да ми прати мейл. В играта само пише, че ще прати, но няма мейл. А от страницата ми дава грешка и казва да се свържа с админ.

Acc: vnikolov
Email: [email protected]

Благодаря предварително!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, потърсете в играта Maz0, той ще ви даде допълнителни инструкции.
nasko94
Newbie
Newbie

И аз имам същия проблем и съм без диабло цяла седмица.Не знам дали съществува такъв Мазо,2 дни цял дебна в играта за него тука във форума,но нищо и все нищо...Не може ли някой друг админ да ни помогне не е приятно чакам сумати време вече \( Искаше ми се тази седмица да поцъкам малко,но уви това няма да стане \(
maddne
Newbie
Newbie

При мен стоят нещата по същия начин. Нека някой се заеме да помогне. Сигурно има още много оплакващи се потребители..
nasko94
Newbie
Newbie

Eто хубаво,че се събираме много хора с този проблем.Дано сега ни обърнат внимание и ни възстановят акаунтите.Това момче Мазо просто не съм го засичал една седмица вече какво става?Какво да правим?
maddne
Newbie
Newbie

нямам представа. Може тези момчета ( админите) да са някои студенти заети момчета, обикновено на такива админи съм попадал и не само на диабло. Дайте да ги изчакаме една седмица ( аз лично чакам от 3-4 дни ) па може да се мерне някой да ни помогне
nasko94
Newbie
Newbie

maddne wrote: нямам представа. Може тези момчета ( админите) да са някои студенти заети момчета, обикновено на такива админи съм попадал и не само на диабло. Дайте да ги изчакаме една седмица ( аз лично чакам от 3-4 дни ) па може да се мерне някой да ни помогне
Не ми се иска да коментирам,ама никога не съм виждал човек,който да не си е влизал в профила 2 седмици.Не е възможно от тези 2 седмици 1 ден да не може да влезне.Даже те са двама човека,които са заети цели 2 семици и на кикого не могат да обърнат внимание,а админите не дават никаква допълнителна информация какво да правим.Просто не знам,но явно трябва да спирам да играя тук,не мога да издържам на 100% съм сигурен, че аз чакай най-много още от преди нова година...
maddne
Newbie
Newbie

nasko94 wrote: Не ми се иска да коментирам,ама никога не съм виждал човек,който да не си е влизал в профила 2 седмици.Не е възможно от тези 2 седмици 1 ден да не може да влезне.Даже те са двама човека,които са заети цели 2 семици и на кикого не могат да обърнат внимание,а админите не дават никаква допълнителна информация какво да правим.Просто не знам,но явно трябва да спирам да играя тук,не мога да издържам на 100% съм сигурен, че аз чакай най-много още от преди нова година...
Еми явно не си следят сървера.. Аз не че играя интензивно или че съм заплакал за 6те ми паладина ама утре да реша да вляза пак наново ли ..
Dreaming
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Maddne, обърни се към DarkKiss или maz0, те могат и ще ти помогнат.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Системата за забравена парола в сайта работи отново, опитайте да генерирате нова от там.
vnikolov
Newbie
Newbie

Работи, но не си получавам имеилите. Пише, че информацията е изпратена, но нищо. Няма и в Спам папката. Ползвам GMail.
nasko94
Newbie
Newbie

Taка справих се с паролата промених си я,но не мога да си влезне в диаблото пише ми невалидна парола.А като искам да си променя паролата да речем влизам в сайта и натискам промяна на парола,при което въвеждам данните на паролите ми натискам промяна на парола и всички полета със символи ми стават на максимум и ми изписва грешна парола отново.Сега паролата ми е 9 символа и пак не мога да влезна като ми изписва невалидна парола какво да правя?
DarkKiss
Administrator
Administrator

Имайте напредвид, че след промяна на парола за даден акаунт от сайта са нужни до 15 минути за синхронизация със сървъра. С други думи, след като промените паролата, не винаги се обновява веднага, възможно е да трябва малко време, за да може сървъра да "разбере", че паролата е променена.
nasko94
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote: Имайте напредвид, че след промяна на парола за даден акаунт от сайта са нужни до 15 минути за синхронизация със сървъра. С други думи, след като промените паролата, не винаги се обновява веднага, възможно е да трябва малко време, за да може сървъра да "разбере", че паролата е променена.
Да разбирам ви,но аз паролата успях да си я оправя още преди 2 дни преди вие да съобщите във форума.И вече 2 дни ми пише недалидна парола след като аз си я смених многократно.
DarkKiss
Administrator
Administrator

За кой акаунт става въпрос?
nasko94
Newbie
Newbie

Готово оправих се!БЛАГОДАРЯ!
vnikolov
Newbie
Newbie

Някакво информация за моя пробел? Благодаря!

vnikolov // ***@gmail.com
DarkKiss
Administrator
Administrator

vnikolov wrote: Някакво информация за моя пробел? Благодаря!

vnikolov // ***@gmail.com
Изпратих ти нова парола на мейла.
vnikolov
Newbie
Newbie

Благодаря, всичко е Ок вече.
maddne
Newbie
Newbie

на мен няма ли някой да ми прати нови пароли на 6те ми акаунта :mda: