за mouse имам голям проблем

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
erida
Newbie
Newbie

единия ми акаунт ми пише че не сам влизал 90 дена а това не е вярно ,а ми е наи скапия които имам моля помогнете ми /стоименов/ акаунта се казва Stoimennov
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Би ли качил една снимка . Където ти показва , че не си влизал от 90 дена . :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Спокойно, това нещо не е вярно поне в пиратските сървъри :).
Виж първо дали си нагласил всичко на дрийминг ( там долу, под баттъл нет да ти пише Dreaming ) и ако всичко е наред, пробвай със забравена парола.
erida
Newbie
Newbie

не сам се изразил правилно маи един от наи старите играчи сам тук просто разберете че сас другите си акаунти влизам а с този не мога пише ми !!!!! That account does not exist. If you have not been on battle .net for 90 days with this account . please select create new account to choose a new name and password. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ТОВА МИ Е НАИ СКАПИЯ ГЕРОИ МОЛЯ ВИ АРЕ АЗ САМ Stoimenov знаете че не сам някое дете а сам един от наи сериозните тук ако не и наи сериозния що работи сам подарил и руни бес нищо малко помощ искам винаги сам помагал
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

erida wrote: единия ми акаунт ми пише че не сам влизал 90 дена а това не е вярно ,а ми е наи скапия които имам моля помогнете ми /стоименов/ акаунта се казва Stoimennov
А аз не виждам да има акаунт с такова име ??
....
erida
Newbie
Newbie

има е как да няма даже барба забраих кои левел е ама има енигма ботд мара фулл чарми с 15 ал резис героя е леш мн е силен и е мн добре обле4ен имам 15 акаунта и тея 2 та с 2 та барба едония се казва АТАНАС а др САНАТА а всашност САНАТА ГО НЯМА Stoimennov e acc -то значи аз че не играх не играх бая време ама 4ак пак 3 месеца пак и + аз влизам задалжително с 2 та така 4е ако е изгорял единия то би трябвало да изгорят всички а то само тои
erida
Newbie
Newbie

моля помогнете благодаря
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добре де...защо спориш??
Акаунт с име Stoimennov няма!!
Ако не ми вярваш влез в сървъра и напиши /whois Stoimennov и виж сам какъв е резултата.
Ако искаш мога да ти спестя усилията - Unknown user.
....
erida
Newbie
Newbie

не бре приятел не споряя :Д само обяснявам :П аз сам на 25 год таи4е не споря само казвам но да ти кажа това значи че нещо е станало но и двата акаунта си влизах постоянно последно влизах когато имаше проблем изчезваха герои от акаунтите даже в момента имам един акаунт които е празен а тря има един паладин от 90 лв нагоре ама както и да е та през това време бях заеба си4к игерои освен тия 2 та CTOUMEHOB i Stoimennov тея са ми наи важните и един ден влизам с 2 та нали пради при4ината да ен минат 90 дена и ги имам записани на лист вси4ки акаунти и ги бях подкарал на ред и влизам с 1 вия ок влизам с 2 рия пише 90 дена и викам да видя другите си4ко е ок ама тоя нз какво е станало
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

"Няма открити резултати. Можете да опитате отново като разширите критериите за търсене."

Ако мислиш, че той те лъже, ето какво ще ти покажа аз. Освен това правописът и изказът ти са като на 11 годишен, не като на 25.
zashto
erida
Newbie
Newbie

да сам те питал теб как ми е правописа според мен си сложен тук да следиш на хората проблемите а не да ги учиш да пишат !! момко и не сам казал че не вярвам а казвам както си е работата:)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Казвам ти как стоят нещата.
Вариантите не са много..
1 Бъркаш си името на акаунта и от никой от екипа не ги намира в админ панела
2 Да е бил изтрит по някакъв начин. (не ми се вярва но е възможно) Тук трябва да се намеси DarkKiss и да провери бекъпите

Това е с което можем да помогнем. Ако си регистрирал всички твои акаунти с валидни имейли,прати ми имейлите на лично за да проверим да не би случайно да е написано името на акаунта по различен начин.
Това е за което се сещам :)
....
erida
Newbie
Newbie

благодаря ви но нали ви казвам че сам си ги записал поради причината да не ги забравя и както си влизах и последно бая време не бях влизал около 2 месеца и викам да вляза с единия влезнах но с другия не а няма как да ги обаркам защото сам си ги записал пак и сам влизал с тях пробвах да направя нов акаунт и герои с име CAHATA но ми пише че не мога с това име . а за емеилите не се се6там но все пак благодаря ако случаино научите нещо пишете или кажете на главния админ ако може да напраи нещо кжете му че става вапрос за Stoimenov-ATAHAC ako ме помни :) благодаря
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

CTOUMEHOB, stoimenow, NOSA4EV1, stoimenovvv, stoimenn, stoimenovv, Stoimenovs, STOIMENNOF, stoimen, stoimen40, soserki, Stoimenov, maglata89, Java, traff, Stoimenov_A, nosa4ev, trafff, traf, Naka, tanas

Тези акаунти ми излизат на имейла който са регистрирани. Предполагам,че само един имейл си ползвал за всички акаунти. И от там ме навежда на мисълта,че се бъркаш с този акаунт
STOIMENNOF
....
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Happy end :)
....
erida
Newbie
Newbie

еи да живеи MOUSE най накрая стана тя квато стана сичко си доиде на мястото :) мерсииииииииииииииииииииииииииии
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lock.
zashto