Проблем с акоунта

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
nasko94
Newbie
Newbie

Здравейте,понеже от известно време не бях играл Диабло и съответно си бях забравил паролата.Зададох забравена парола,след което
очаквах да получи такъв,но уви не получих.След което пратих ново желание за промяна на паролата и видях малко по-надолу ми пишеш следния текст: "Грешка: Съобщението не може да бъде изпратено. Моля свържете се с администратор." След което подадох жалба от сайта където е секцията "контакт" обаче от там имах същото съобщение.Обръщам се тук към вас,защото вече не знам какво
да правя,не мога да се свържа с никого.Ако някой има приятел админ или знае как да го повика моля да ми помогне.Благодаря предварително.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, ако ви е удобно пуснете лично съобщение на *DarkKiss или *maz0 с вашия акаунт и задължително имейла, от който сте го регистрирали. Може също тъка, същите в играта да ги намерите и там да им пишете.
nasko94
Newbie
Newbie

BnC4aDeL wrote: Здравейте, ако ви е удобно пуснете лично съобщение на *DarkKiss или *maz0 с вашия акаунт и задължително имейла, от който сте го регистрирали. Може също тъка, същите в играта да ги намерите и там да им пишете.
OK,много благодаря за светкавичната намеса,ще ги потърся!
nasko94
Newbie
Newbie

Дано ми отговорят тези 2ма админа,защото бях писал на AWAKANING и вече 1 7дмица без отговор и се чувставам вече напълно безсилен!
Awakening
Dreaming Friend
Dreaming Friend

nasko94 wrote: Дано ми отговорят тези 2ма админа,защото бях писал на AWAKANING и вече 1 7дмица без отговор и се чувставам вече напълно безсилен!
Същото ти бях написал и аз, че само те 2-мата могат да ти помогнат в този случей..
nasko94
Newbie
Newbie

Awakening wrote: Същото ти бях написал и аз, че само те 2-мата могат да ти помогнат в този случей..
Прощавайте,но ваше съобщение не съм получавам.Минало заминало ще чакам отговор от тези момчета.
nasko94
Newbie
Newbie

Здравейте,моите проблеми продължават след като днеска на обяд успях да получи имейл с разрешение за забравената парола,подмених я и сложих парола с 18 символа.При което влизам в Диабло и не мога да въведа тези мои 18 символа.Влизам в сайта и натискам промяна на парола,при което въвеждам данните на паролите ми натискам промяна на парола и всички полета със символи ми стават на максимум и ми изписва грешна парола.При което решавам,че така явно няма да стане натискам забравена. Обаче в продължение на цял ден вече не получавам имейл с възможност за промяна на паролата какво да правя,пробвах 3 пъти?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте
изпратете едно лично съобщение на darkkiss или maz0 и ще ви помогнат.
nasko94
Newbie
Newbie

Taка справих се с праолата промених си я,но не мога да си влезне в диаблото пише ми невалидна парола.А като искам да си променя паролата да речем влизам в сайта и натискам промяна на парола,при което въвеждам данните на паролите ми натискам промяна на парола и всички полета със символи ми стават на максимум и ми изписва грешна парола отново.Сега паролата ми е 9 символа и пак не мога да влезна като ми изписва невалидна парола какво да правя?