Писна ми вече разбираш ли

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Diass
Newbie
Newbie

Писна ми, 1 седмица вися по форуми, скайпове и чатове. Кво толкова бе 1 акаунти и 1 бан да се махне егаси трудната раота 5 минути НЯМА, толкова неможе да се свърши. Първо писах на nature ако не се лъжа, казва да пиша на darkkiss, пиша му отговор няма, парта и той му пише не и не. Днес ЦЯЛ ДЕН седя да чакам администратор който, първоначално пише в темата "пиши ми на ЛС", пиша му отговаря след 20 часа "пиши ми в играта" след 30 минути влизам отговор няма. Пиша на Infection отговаря "до час ще влезе", ЧАКАМ ЧАКАМ от 16:30 влиза в 19 и 30 и лефтва от играта и от форума. До колкото до тоя дет гепа енигмата, еми ма***та ти блатле да не си я крал. Аз за тва време 10 енигми щеше да искарам!!! БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПРОЯВЕНОТО РАЗБИРАНЕ!! :nenormalniste:
Diass
Newbie
Newbie

Еее, господа ще направим ли най сетне нещо по въпроса? Тъй като и аз и "крадеца" седим и чакаме някой да съдейства.
Diass
Newbie
Newbie

Готово, заключвайте. Благодаря, че се озовахте най-накрая. Малко с закаснение, но въпреки това в друг сървър въопще няма кой да ти помогне. Пожелавам на всички админи успех за напред. :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Случаят е решен, на потребител ppr_diass/ppr_absurt е върната енигмата, за което barbosa получава втори шанс от екипа на dreaming. Успех и умната за напред.

post24770.html#p24770
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.