Защо неиска да зареди ?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Hades
Newbie
Newbie

Като пусна диаблото и натисна Battle net само зарежда и най-накрая изписва че нямам интернет връзка, а имам ... до преди 2 дена си играех най спокойно и ме изхвърли почна да прави този проблем .... Преинсталирах го 3-4 пъти но нищо не стана.
Баннат ли съм , От компа ли ми е , от сървъра ли е
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Как да разбера дали съм баннат?
-Когато влезете в Диаблото и щракнете за свързване към сървъра ако зареждането в прозорчето продължи до "Checking Versions" и ви изпише, че свързването към сървъра е неуспешно, значи сте баннат. Ако стои на "Connecting to the fastest server" значи, че въобще не може да се осъществи връзката до сървъра.
С кой от двата проблема се сблъскваш, описан в цитата ми?
Hades
Newbie
Newbie

Connecting to the fastest server и след това излиза Unable to connect to Battle net
Сега ми излезе като си проверявах и IP то че ми е от канада :( Ако съм баннат може ли да ми се каже по какви причини като не ползвам никъкви хакове или забранени неща и не съм вършил никъкви мизерий
IP-то ми е 46.55.159.121
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако не играеш от bg пиши в тази тема
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Hades wrote: Като пусна диаблото и натисна Battle net само зарежда и най-накрая изписва че нямам интернет връзка, а имам ... до преди 2 дена си играех най спокойно и ме изхвърли почна да прави този проблем .... Преинсталирах го 3-4 пъти но нищо не стана.
Баннат ли съм , От компа ли ми е , от сървъра ли е
Здравей,

Може ли да опиташ отново?
Hades
Newbie
Newbie

Благодаря много вече работи :) :) :) :) :) :) :) :)