Искам бърз отговор

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
banderoll
Newbie
Newbie

Искам по възможно най бърз начин да ми се обясни защо в ацц Narcotical всички герои са изтрити и са направени 8 героя барб с посланието другия път да се замисля преди да кажа еди си какво защото от както съм почнал в тоя смотан сървър с тия олигофренясали админите дето сигурно ги търсите по циганските катуни и цирковете и въобще си нямат никаква представа защо са тук и да не говорим че при всеки един проблем който съм помолил да оправят те нищо не са направили и сам съм се оправял е не напълно сам ами и с парта двамата сами се оправяхме и ся пак поредната глупост от празните администратори предполагам как може да сте такива олигофрени направо с конкурс избрани предполага и въобще възможно най-тъпите за набора си а уж това се води един от най-добрите БГ сървари а аз нищо хубаво не съм видял тука само смотаняци празни хора унуфрита жени нямам думи с който да опиша хората който имат права в тоя сървър и играя в него само защото има хора и на никого лошо нито съм казал нито съм направил аз се съобразявах със вашите правила и като се съобразявам и гледам да карам още повече хора да играят тука ко накрая получавам нищо аз не че съм искал нещо играя си и това е а вие поне си вършете работата мишоци бесен съм ще ви изнамеря всичките и ще карам най скъпите ви хора да гледат как се подигравам с вас после обратното на вътре ще серете мамиту ви ебавам най скъпото ще ви взема прости хора ся за кво ме карате да ръся обиди като вас селяци долни напрао съм потресен от вас чесно но ако не ви изнамеря всичките пък на
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ако беше помолил учтиво щях да разгледам случая внимателно и да видим какво може да се измисли. С този ми ти тон, не само, че няма да си мръдна пръста, а и ти давам една дълга почивка от форума.

Достатъчно бърз ли беше отговора ми?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ОНЗИ ОТ ПЪРВИЯ ПОСТ НАПИСА wrote: с парта двамата сами се оправяхме
УСПЕХ В НАЧИНАНИЯТА КОЛКОТО И ИЗВРАТЕНИ ДА СА ТЕ :laugh: :laugh:
....