Откраднат предмет

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
doje
Newbie
Newbie

Здравейте, откраднаха ми cta-то,не съм за него просто,неискам да има такива хора в сървара глупаво е.
С "n0_alone" се разбрахме да ми развие героя до 70 левел и получава Cta , беше го страх,че ще го излъжа и няма да му дам cta-то ,затова му се доверих и му го дадох първи,след това той ме блокна от скайп и игнор в играта.
За съжаление не направих снимки,имам хронологията в скайп, но нали има логове,а администраторите могат да ги четат.
Затова моля acc: "n0_alone" да си получи заслуженото,просто вижте логовете.
Благодаря предварително
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, за съжаление в сървъра това нещо не се практикува.
Всички неща от този тип, дигани на героя, размяна от един сървър в друг сървър и прочие се прават само и единствено на ваша отговорност. За да ви се върне Цта-то е необходимо да предоставите доказателства, било то снимки или клипчета, които естествено да отговарят на изискванията. Чат от скайп не се приема, всеки може да си направи скайп и хоп всичко си пасва. За това подобни неща се правят или пред администратор или на ваша воля.
doje
Newbie
Newbie

Ще знам занапред. Не ми е за цта-то , просто непонасям да има лъжци и измамници.Дано скоро си получи заслуженото.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

doje wrote: Ще знам занапред. Не ми е за цта-то , просто непонасям да има лъжци и измамници.Дано скоро си получи заслуженото.
Радвам се,че си започнал да играеш тук. Трябваше да ме послушаш от самото начало а не да се занимаваш с това да се молиш на Дидо от един друг сървър. Приятна игра и за напред внимавай. Уважение всекиму,доверие-никому :)
....