До кога ще продължава така..

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

До кога ще продължава съвъра да пада, и дали този проблем ще се отстрани в скоро време. Ние играчите от Dreaming искаме нещо по добро, дано по скоро да го отстрани този проблем..
AbN0rmaL
missing
Full Member
Full Member

Че той сървъра не пада ? Просто има лайн. Ама то при толкова много хора и ботове онлайн е нормално.
А тва падане за което говориш най-вероятно са рес-овете в 5 сутринта, 3 следобяд и 23 вечерта. Ама пък без тях бъгнатите герои кфо ги правим...
tijaja
Newbie
Newbie

Трябва да не правят ресове, да видите как половината сървър ще спре ботовете :)
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

Ти и без бот можеш да се бъгнеш и после ще им ревеш да ти го оправат...
Djihad
Full Member
Full Member

Моля,не говори във форма "НИЕ",защото аз съм доволен и от сървъра и от поддръжката му. Не,че нещо пич,но времето ми на зарибявка мина отдавна и сега дали ще чакам 1 мин или 1 час докато вляза в игра не ми пречи (още по малко на компютъра като съм на бот).

От мен само благодаря на хората,които изливат огромни количества нерви в Dreaming за да го поддържат такъв какъвто е...и след тая тема мисля,че е крайно време и играчите да налеят малко нерви...и да имат малко търпение и уважение към тези хора,докато по-добрите времена за сървъра дойдат,а не да се държат като ощипани ученички всеки път като има някаква повреда.. :)

p.s в крайна сметка...всичко продължава толкова колкото е необходимо :D
Si vis pacem...para bellum
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Djihad wrote: Моля,не говори във форма "НИЕ",защото аз съм доволен и от сървъра и от поддръжката му. Не,че нещо пич,но времето ми на зарибявка мина отдавна и сега дали ще чакам 1 мин или 1 час докато вляза в игра не ми пречи (още по малко на компютъра като съм на бот).

От мен само благодаря на хората,които изливат огромни количества нерви в Dreaming за да го поддържат такъв какъвто е...и след тая тема мисля,че е крайно време и играчите да налеят малко нерви...и да имат малко търпение и уважение към тези хора,докато по-добрите времена за сървъра дойдат,а не да се държат като ощипани ученички всеки път като има някаква повреда.. :)

p.s в крайна сметка...всичко продължава толкова колкото е необходимо :D
Много си прав. Ти правиш нещо безплатно и качествено за тях, но те винаги са недоволни.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако не е от сървъра, ще е от админите... Предполагам желанието на всички е - сървър, който няма лаг, не пада, в който могат безнаказано да си псуват и крадат на воля. Каква идилия...
zashto