ВАЖНО!!!!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

Защо съм банат? искам малко информация пише 5 дена за обиди, не съм рогаал на маика("наври си го от..д") съм казал за такова ли банвате.И още . да питам щото не съм бил банван досега, защо се конеквам в баттленет, и ми пише че паролата ми е сменена?
ОМГ ОМФГ ся видях заради кой съм банат...въпросния PsiXo-light дето е качил пик го рогах заради това : Image и ест не ми даде гул (добавка от нормал)..чаках го чаках го 10 минути ... за рес на пс колко, влезе, писах му на привате и той беше в играта ни дума ни вес...Послеее го срещам случайно в чата и му викам той ми предлага да ми даде гула аз му викам да си задаржи не ми трябва и на следващия ден бан... еее какво е това???
missing
Full Member
Full Member

Банват за ("наври си го от..д") не само за псувни на майка.. \)
А това с паролата се получава защото ти е заключен аканута... \) Като изтече бан-а ще се оправи и това с паролата...
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако аз ти кажа "............" дали няма да ме снимаш? Дай да си говориме реално как стоят нещата с обидите.
87.97.137.119 - 4 days 1 hour 17 minutes 11 seconds.
Това ип е играло с тези акаунти, ип-то е баннато, виждаш колко време остава, акаунтите са заключени за същия период от време.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

погледни отново редакцията на темата акране.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На честната дума, няма кой да повярва. Банът ти е заслужен, изтърпи си го и за вбъдеще се замисли как ще се държиш към останалите.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

поговорката беше адски неуместна, аз не ми е за гула..голяма работа, че съм го превел..яд ме е и аз му го написах че се мисли за по умен от мене, а то какво излиза, че е някакъв женчо, аз му написах че кадето го видя ще го тровя, ама тя взела че се оплакала...тя иска да ме прецака и накрая да ми затвори устата...ем мойто момиче постигна го браво, няма да те обиждам повече щото си путин, но не се притесняваи ще намеря начин пак да ти згорча поне малко животеца.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пак продължаваш.... да обиждаш.
~Lock.
10%Warn