Само 1 лоадер ?!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
boneshaker
Newbie
Newbie

Разбрах само ,че не съм само аз с този проблем :) Ако обичате вижте какво може да се направи :)
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

При мене редовна става така обикновено след рес се оправя ако не се оправи тогава потарси админ :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отвори си таск мениджъра ( ctrl + alt + del ) и спри всички процеси "Diablo II/2". Ако и с това не стане, ресни пс-то, ако и след това пак не стане потърси админ в играта да ти помогнем :)
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

При мен става редовно не е от пц то,след като направат рестарт на сървара се оправя.
b0gala
Jr. Member
Jr. Member

Това става и при мен и ще ви кажа защо е..(мое мнение) като пуснеш 1-2 кеца и се бъгнат (failed to join game) сървара приеме , че те са игри и следователно като пуснеш още 1 лоадер стават 3 и повече неможеш! След рес трябва всичко да е нормално!
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това се получава, защото при едно забиване на даден бот, той си остава в играта "онлайн", но не прави рънове и пс-то не го отчита, ако си го спрял. Но в самия сървър си остава онлайн.
За това вариант е като ти бъгнат по този начин връзките или пиши на администратор да ти килне акаунтите(те се кикват от сървъра и са оффлайн, при което се оправя проблема) или като знаеш какви ботове си пуснал и с кои акаунти, просто влез с тях ръчно направи една-две игри и излез.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

При мене ми се бъгва и без да съм с ботове и без да стават фаилет но проблема ми е от интернета като падне и сървара ми отчита явно че ацц та та са ми логнати а в деиствителнос мога да влизам с всеки герои но по 1 лоадер
magnumdruid3
Newbie
Newbie

При мене оба4е ми дава 3 лоадера след което като влена в диабло с 4 лоадер неми дава да логгна ж бнета и само си зарежда оба4е с 3 к3ц бота си ме пуска но с пове4е никога и след рес и преди рес и след рестарт на пцто нз хелп моля?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

magnumdruid3 wrote: При мене оба4е ми дава 3 лоадера след което като влена в диабло с 4 лоадер неми дава да логгна ж бнета и само си зарежда оба4е с 3 к3ц бота си ме пуска но с пове4е никога и след рес и преди рес и след рестарт на пцто нз хелп моля?
Ограничението реално е 3 едновременни връзки към сървъра (за всички)
....