искам да се ото4ним

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
chilika88
Newbie
Newbie

Death_Spear този не е мои аз флизам да си флалям пари за ботовете този е на един френ и ако тря да дам аипито му даже сега тези драго 1 2 3 4 не сам мои на друг френ са и тои си играе це сам флизал с тях и сте ме обаркали и сте ме бамнали заради него има грешка можели да поверите сега тои е ватре с тях драго ацц
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ще бъде преразгледан случая. Очаквайте отговор на лично съобщение до 24 часа.
chilika88
Newbie
Newbie

chilika88 wrote: Death_Spear този не е мои аз флизам да си флалям пари за ботовете този е на един френ и ако тря да дам аипито му даже сега тези драго 1 2 3 4 не сам мои на друг френ са и тои си играе це сам флизал с тях и сте ме обаркали и сте ме бамнали заради него има грешка можели да поверите сега тои е ватре с тях драго ацц
етo вижте мояви махне ми бама немам обшто пожерете добре пратих ви хонологията му и ако мойе го истрите после това
chilika88
Newbie
Newbie

кога ште мога да разбера дали ште ми махнете бама и дали щте разгледали какво то4но се е слу4ило
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако напишеш още едно мнение неграмотно, обещавам, че ще спреш да пишеш във форума, докато не се научиш на грамотност. Срамота.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Chilika88, проверих наистина не си играл ти по това време с героя.
Банът ти се сваля. Бан получава човека, който е играл тогава с тях, а акаунта drago_1 остава заключен до изтичане на наказанието. Всички други акаунти са отключени.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
darkllus
Newbie
Newbie

Тоя се бъзика .... :) :). Толкова неграмотност не може да съществува, ще умра от смях бре хора... стига бре :nenormalniste:
Image
Който пуши "Арда", той не остарява - вечно млад си заминава..
Внимавайте владей бойното изкуство "Ма-Сти-Ка"