До админите

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Loved
Newbie
Newbie

Някои админ като види темата нека напише килл киссбот2/3 и дреамерс защото имах токов удар и от 3 часа немога да влизам а едно фр каза че ботовете са в гаме ..
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нека твоят приятел ме намери на ака.justice в играта и ще му ги килна, а също така командата !killme служи за същата работа. Килва всички конекции към сървъра.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Loved
Newbie
Newbie

е то тои няма проблем аз имам проблем но немога да се коннектна волбще се 1 нямам връска кам сървера ....
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Грешката е моя, прочетох го, но съм се объркал. Пробвай сега, би трябвало всичко да е наред с конекциите, ако пак имаш проблем ми пиши на ака.justice.
Loved
Newbie
Newbie

няма как да ти пиша казах ти че немога да се коннект волбще се 1 нямам връзка кам сървера виш нещо ип то .. ама волбще не ме коннект.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това ип, от което пишеш, няма наложено наказание. Напиши ми едно лично съобщение.
Loved
Newbie
Newbie

това кво е каде ми пише под ип то Error: Function geoip_record_by_name() does not exists.
Loved
Newbie
Newbie

и лс писах и тук пак пиша защо е така ? какво не е наред НЯМА БАН няма НИЩО ?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,

Отворете Start menu и изберете Run. Напишете cmd и натиснете Enter. В черния прозорец пишете:pathping d2.dreaming-bg.com. Изчаквате теста да приключи и копирайте резултатите тука. От резултатите на този тест ще разберем къде точно е проблема.
Другата причина, за който се сещам(и която е по вероятна) е да се свързвате към стария ip адрес на сървъра. За да го промените е нужно само да промените адреса в едитор-а на d2.dreaming-bg.com, ако не знаете как - достатъчно е просто да изтеглите този файл и да го стартирате - http://dreaming-bg.com/download/Dreaming.zip
Loved
Newbie
Newbie

Оправих Го Мерси :)