Uber-а

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

Здрасти,

Оплакването ми в този случай е към админите. Като цяло всичко ме кефи и всичко е 6, обаче този убер нещо не е добре тунингован според мен. И в пряк и в преносен смисъл.

Мисълта ми е, предния ден продадохме около 60 ум руни, днес около 70. Това са общо 130 ум руни... Убер не се показа. До колкото знам не се е показвал до сега от както е с ум-ки. Преди като беше с Ел, за 3 месеца 1 път съм го виждал да се покаже.

Знам, че трябва да има някакъв баланс от аниксите, но, ум руните не са толкос лесни да ги събираш... А и сървъра не е толкос голям като популация за да продадеш 130 руни и да не се покаже Убер.

Нямам против да се прави с Ел руни и да иска 500 примерно, ок, ще се съберат за хикс дни, ама 500 ум руни има да събираш....

Премислете го..

А относно трудността му, това смешно подобие на Убер направо ме накара да умра от смях като го видях (докато беше с Ел руни го видях 1 път и го убих).

Не може ей така да си го убиват всякви подобия на сорсерки... Айде тунинговайте го малко, па го пуснете по-често да се показва..

-- Добавям.

Помислете и за хардкор играчите.. тепърва хардкор се развива от към нови играчи, те няма как да си купят аникси и няма и как да си набавят, дори да имаха много руни, защото аникси екстра просто няма. Там има текучество на предметите, трябва да се спазва баланс...
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

Съгласен доста руни отиват а сме малко хора но много ботове.Лично мнение по лесно отваряне но много труден за биене :cool:
yoo0
Newbie
Newbie

Несправедливо е и за новите играчи. Преди 2 месеца са ги давали за по ист аниксите, сега за охм не мога да си намеря. Не виждам защо е нужно ъбера да се отваря с умове като 2 години е било с ел.
lOlinka
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нима сичко друго си е наред.. ?
z0sk1e
Full Member
Full Member

Тъй като съм новак искам да попитам какво е това Убер :rolleyes:
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В тази тема е описано понятието "Uber Diablo - Убер Диабло".
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

понятието за убер е ясно, който не знае кво е, има си гугал....

Аз все още чакам от администратор обяснение защо след като продаваме по МНОГО руни убер още няма?

Прикачам скреен от днес, 124 руни продадохме в разстояние на час и нещо... резултат никъв:

RaGe
Jr. Member
Jr. Member

То преди няколко дена се продадоха над 180 в D2GS #2 ама пак нищо.Такаче нищо ново.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

аз предреках че анухите ще станат от охм нагоре е ся вярвате ли ми....които вадел на времето вадел сега ще давате по охм за мин анух и тъка....
един савет ако ще викате убер праите го през ноща по малко хора има само ботове на 150-180 би трябвало да се отвори :) Gl на сички братя :]
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

да ти кажа до скоро се нервих на бройката, сега се нервя на друго, не съм чул до сега нито ЕДНО логично обяснение как се задейства тоя убер.

Админ в канала твърдеше, че само от рес до рес важат руните, но тогава защо им се акумулира броя и след реса? Други твърдят, че зависи от броя на хората, е как така зависи като той се сменя постоянно? Демек има 40 души, продавам 50 умки, после 10 се разлогват, аз продавам една, и се отваря? или тряя продам още 40 умки? В смисал никой нищо логично до сега не е казал..

Нямам против да знам примерно, че трябва да се продадат номера на хората по 3 за да се отвори примерно, така мога грубо да сметна колко трябва да събера... а не да продам 140 днеска и утре някой си да ги отвори с 2-3 руни заради мойте 140...
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Моментна статистика от D2GS #1 в момента.
Last Spawn Count : 42821
Current Count : 43039
Next Spawn Count : 43124
D2GS> status
Setting maximum game: 200
Current maximum game: 200
Current running game: 200
Current users in game: 173

D2GS #2
Last Spawn Count : 26393
Current Count : 26415
Next Spawn Count : 26724
D2GS> status
Setting maximum game: 200
Current maximum game: 0
Current running game: 200
Current users in game: 227
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

добре де, това кога се генерира... в смисал виждам GS2 има повече потребители, ама как е обвързано това с руните за продажба?
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

\Total items needed to trigger DC is:
\[ItemRangeMin, ItemRangeMax] + (ItemNormalGameFactor * NormalGames)/100
\+ (ItemNormalPlayerFactor * NormalPlayers)/100 + ...
\NormalGame, NormalPlayers ... all are current dyanmic count on this server

ItemRangeMin=1
ItemRangeMax=1

ItemNormalGameFactor=0
ItemNightmareGameFactor=0
ItemHellGameFactor=100
ItemNormalPlayerFactor=0
ItemNightmarePlayerFactor=0
ItemHellPlayerFactor=100
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

добре де, това реално според формулата е 1+(100 х игрите) / 100 + (100 х хората)/100, тоест ако има 1 човек в 1 игра, трябват 3, яяясно... :) благодаря Pain!!!
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

аз го предреках това за анухите мн отдавна още като стана с соджове...които се инт имам 1-2 ануха за по охм-гул/охм-векс
ацц: Jepeto/2/3/4/5
и един савет към тия дето искат да отварят убер правете го късно вечер или след реса в 5 сутринта..в това виждам надежда някаква макар да не си струва по добре 200 ума да саединиш и да си купиш анух... :D